reklama

Charakteristika znamení

Panna

Dobromyslnou tvář mají zrozenci v Panně. Tak pečlivě a dokonale se chová málokteré znamení. Ve všem mají rádi pořádek a systém. Starosti jim dělají sebemenší opomenutí či detaily. Jsou něžní a plaše před vámi klopí zraky. Celý život se marně snaží dostihnout svůj ideál života. Ten jim neustále uniká. Jsou velmi prozíraví, neplýtvají penězi, protože myslí na budoucnost svou i své rodiny. Jsou nenápadní.

Muž

Tento sympatický mládenec nebo i starší muž má vždy šmrnc. Na první pohled na něm není nic zajímavého, ale jeho nitro ukrývá poklady. Je kritický, myslí logicky a posuzuje své šance velmi reálně.

Muž - milenec

Milenec Panna je příjemný a čestný, dokáže být své ženě neobyčejně věrný a v jeho chování se mísí prvky decentního svádění a rozvážné mysli. Po sexuální stránce se partnerce rád přizpůsobí a je něžný.

Muž - otec

Své city nedokáže dávat moc najevo, to ale neznamená, že by byl špatný otec. Děti ho uznávají jako autoritu a vyslechnou od něho rady, které jim od malička v dobré víře vštěpuje. Učí je i šetrnosti.

Muž - nadřízený

Je velice důsledný ve svých požadavcích a náročný stejně na podřízené jako na sebe. Vše řídí raději zpovzdálí a vyžaduje loajalitu s firmou. Má rád klidné pracoviště s tichými a činorodými lidmi.

Muž - podřízený

Tito skromní a šikovní zaměstnanci jsou vděční za jakékoli vyjádření díků a důvěry. Snaží se do puntíku plnit své úkoly, jsou schopní samostatného úsudku a činností. Jejich předností je spolehlivost.

Žena

Tato žena je milá a příjemná, i když na sebe nepoutá příliš pozornost. Práce jí jde v domácnosti od ruky, umí si ji dokonale naplánovat. Módní výstřelky ji neosloví, má ale svůj nezaměnitelný styl.

Žena - milenka

Stejně jako okvětí bílé lilie na nás působí nevinně a s neobvyklou čistotou. Vnitřní citový život probíhá nepozorovaně. Máte pocit, že se neumí zamilovat. Právě naopak! Lásce se dokáže cele oddat.

Žena - matka

Pro obětavé jednání a chování by mohla stát na pomyslném prvním místě v soutěži o co nejlepšího rodiče. Svým dětem by snesla modré z nebe, snaží se ve všem vést jejich kroky. Je vždy ochotná pomoct.

Žena - nadřízená

Snaha o spravedlnost jí komplikuje rozhodování v dravém konkurenčním boji. Vyžaduje dobrou pracovní morálku a nesnese odkládání povinností. Nepohrdne dobrým nápadem a dokáže zúročit své znalosti.

Žena - podřízená

Největší radost má z dobře vykonané práce a pochvaly. Stále má na srdci dobro firmy, je k ní loajální. S vrozenou pečlivostí se snaží odvést kvalitní výkony. Vezme vždy do úvahy všechny proměnné.

Dítě

Děti narozené v tomto znamení jsou klidné, ale přesto činorodé a aktivní. Jsou choulostivé na pravdomluvnost a nemají problémy s chováním. Moc toho venku nenamluví, doma jsou však učinění rozumbradové.

Dítě - co má rádo

Osobitě prožívají příběhy svého vymyšleného vnitřního fantazijního světa. Baví je realistické pohádky s dobrým koncem. Je jim blízká i láska k přírodě a zvířatům. Nejvíce však milují své rodiče.

Dítě - co nemá rádo

Nikdy je nenuťte jíst něco, co jim nechutná. Mohou si v sobě vypěstovat nechuť k jídlu. Hluboce prožívají i nepříjemnosti vyskytující se v jejich okolí – hádku s kamarádem či mezi milovanými rodiči.

reklama
Nejnovější
reklama