reklama

Charakteristika znamení

Váhy

U Vah je nejdůležitější udržet si rovnováhu ve všem, co se jich týká, anebo co mohou ovlivnit. Když dodržíte určitou diplomacii, vždy se s nimi domluvíte. Lidé ve Váhách jsou pravdomluvní. Milují soulad – harmonii. Nepřekypují zrovna nadměrnou energií. Postupně shromažďují fakta pro to, aby se mohli dobře a spravedlivě rozhodnout. Jsou důvěryhodní a vyřeší spory ostatních ku spokojenosti všech.

Muž

Analýza a syntéza je systém, který používají při všech činnostech. Pomáhá jim v tom i široký rozhled a hluboké znalosti. Mají literární vlohy, svou práci podrobují ostré kritice. Mají bohatý život.

Muž - milenec

Jiskrný pohled a šarmantní zjev jim pomáhá dobýt srdce každé ženy. U Váhy je důležitá komunikace. Rádi rozebírají váš vnitřní svět. Je pro ně stejně důležitý jako vaše tělo, které nadmíru zbožňují.

Muž - otec

Nedávají na odiv své emoce, ale snaží se dát do vínku dětem i něco víc než jen finance. Důležité je pro ně vštěpovat svým potomkům i lásku k rodinným tradicím. Děti jsou jejich naděje a budoucnost.

Muž - nadřízený

V nadřízeném postavení se setkáváme se spravedlivými Vahami, které se vypracovaly na svou pozici pílí a pečlivou přípravou. Nerozhodují se okamžitě, ale po zhodnocení všech protichůdných stanovisek.

Muž - podřízený

Podřízení ve Vahách jsou spolehliví pracovníci. Vše si umí dobře uspořádat, rozvrhnout a naplánovat. Úkoly plní včas a k dokončení používají nejen tvůrčí myšlení, ale i logiku. Jsou schopní a ochotní.

Žena

Asi nás zaskočí podobnost s ženou Blížencem. Obě jsou tvářemi několika bytostí. U Vah je to způsobeno tím, že před nimi stojí protichůdná stanoviska a ony neví, pro které z nich se rozhodnou.

Žena - milenka

Má nové a neotřelé nápady. Chce po vás, abyste se jí dvořili. Pak je rozkošná a přitažlivá. Ráda vyzkouší všechny činnosti, které máte rádi vy – zajde s vámi na muzikál nebo třeba na golfový turnaj.

Žena - matka

Její nálady se střídají – jednou je veselá a jindy smutná. Dětem vyhledává smysluplnou činnost, aby se rozvíjely na všech úrovních, byly zdatné fyzicky, hrály na nástroj a ovládaly rukodělné činnosti.

Žena - nadřízená

Její vyrovnanost bychom jí mohli všichni závidět. Nemá temperamentní povahu, ale jakmile začne mluvit a předkládat před vás veškerá fakta, její ostýchavost jakoby mávnutím kouzelného proutku zmizí.

Žena - podřízená

Přestože má přehršle nápadů, potřebuje delší dobu, aby se rozhodla, který bude opravdu ten pravý. Protože se ale dokáže vcítit do druhých a vnímá jejich pozitivní vibrace, usnadňuje jí to spolupráci.

Dítě

Tyto děti touží po pohodě a klidných vztazích, potřebují je stejně jako pochopení a porozumění. V příjemné atmosféře domova je zajištěno, že jejich vývoj proběhne zdárně. Jsou moudré, dobře se učí.

Dítě - co má rádo

Jste dobří kuchaři? Pak na vás tady čekají vděční strávníci. Rádi ochutnají každý kulinářský výtvor. Umí se samy zabavit a dlouhé hodiny si samy hrají. Pomáhá jim v tom jejich obrazná představivost.

Dítě - co nemá rádo

Prudké výměny názorů mezi rodiči vedou k deprivaci, neboť nesnášejí hluk a rozbroje. Ranní vstávání jim naplánujte na dřívější hodinu, protože nesnášejí spěch. Musí se vyhýbat stresovým situacím.

reklama
Nejnovější
reklama