reklama

Karta na týden od 19. června: Využijte dobrou energii týdne, zůstaňte ale pokorní

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týdnu od 19. června bude vládnout tarotová karta Deset pohárů. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Desítka pohárů je kartou radosti a štěstí. Hovoří o vzájemně láskyplných vztazích, harmonii a pocitu bezpečí, který doma nalézáte. Všechno funguje, jak má, lidé okolo jsou vřelí a přátelští. Spokojený rodinný život je tím, co je momentálně hlavním tématem. Nemáte-li rodinu v tradičním slova smyslu, představují ji lidé, kteří jsou vám nejblíž: přátelé, na něž se můžete kdykoli spolehnout. Nadcházející dny zkrátka poplují na klidných vlnách zaručujících pohodu a naplnění.

Drobným úskalím karty je někdy lehce marnivá nespokojenost pramenící z nudy. Nic moc se neděje, žádné velké vzrušení není na dohled. Je přirozené, že k životu patří i trocha adrenalinu a touha dobývat, i to je ale v nastalé situaci možné. Zapomeňte však na nereálná očekávání a vytyčte si "zdravé" cíle. K životu přistupujte aktivně i v době, kdy máte pohodu, aby vás neopanovala zmiňovaná nuda.

Co můžete udělat

Využijte pozitivní energii, jež vás obklopuje. Buďte vstřícní a přátelští, ukažte, jak moc vám záleží na rodině a přátelích. Snažte se o maximální pospolitost a užívejte si vzájemné souznění. Plánujte a těšte se z hezkých dnů.

Na co pozor

Nebuďte marniví a nehledejte chyby tam, kde nejsou. Nevyvolávejte zbytečné konflikty a zachovejte si pokoru. Neriskujte zbytečně jen proto, že jste znudění. Nechovejte se neuctivě a povrchně.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama