reklama

Karta na týden od 17. července: Udržte tempo i rovnováhu a nebuďte zbytečně vrtošiví

Je tu třetí červencový týden a s ním i pravidelná týdenní karta, určující charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, nač byste se měli soustředit a čemu se raději vyhnout? Odpovědi najdete v našem výkladu.

Foto: iStock

Týdnu od 17. července bude vládnout tarotová karta Dvojka pentaklů. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Dvojka pentaklů předznamenává rušné a akční období, nudit se rozhodně nebudete. Pohyb a nestálost jsou tím, co nadcházející dny trefně vystihuje. Bude třeba zvládat hned několik věcí najednou, ať půjde o jakékoli téma. Možná budete muset učinit důležité rozhodnutí a nebudete si jisti, k jaké variantě se přiklonit. V každém případě je žádoucí zůstat i nadále flexibilní, rychle reagovat a nebát se případných změn. Ve vztazích to může trochu zaskřípat, především v souvislosti se sklonem k flirtování a s pokušením ochutnat zakázané ovoce. Období celkově bude přát spíše vrtošivosti a nezávaznosti, které jen podpoří uvolněná atmosféra vlahých červencových nocí. 

Co můžete udělat

Soustřeďte se na přítomnost, buďte kreativní a hraví. Otevřete se novým řešením a snažte se udržet tempo s nezvykle rychlým sledem událostí. Věřte ve své schopnosti, aktuálně budete i náročné úkoly zvládat s lehkostí.

Na co pozor

Nebuďte vrtkaví a nestálí, nezmatkujte a nerozčilujte se. Nechtějte za každou cenu finální řešení, nepřiklánějte se ke zbytečným kompromisům. Neriskujte na základě pomíjivé touhy a dobře zvažte případná rizika.

Putinovo Rusko už se ničím netají. Vzhlíží k Sovětskému svazu a lační po pomstě | Video: Kristýna Pružinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama