reklama

Karta na týden od 3. dubna: Stůjte nohama pevně na zemi a nepodléhejte iluzím

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týdnu od 3. dubna bude vládnout tarotová karta Sedm pohárů. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Sedmička pohárů s sebou přináší upozornění, že možná žijeme v iluzi. Stavíme si vzdušné zámky, nosíme růžové brýle a realitu vidíme zkresleně. Stav emočního opojení, o kterém karta hovoří, může být užitečné v tvůrčích oborech, pro praktický život ovšem příliš výhod nemá. Je vždy nutné umět oddělit snění od reality a zůstávat nohama pevně na zemi. Karta přichází také v situaci, kdy máme na výběr více možností a všechny se jeví jako přitažlivé. V takovém případě je vhodné vzít na pomoc rozum, abychom nezabředli v pouhých představách toho, jaké by to či ono bylo.

Co můžete udělat

Zamyslete se nad tím, jaké cíle jsou pro vás momentálně nejlépe dosažitelné, a těch se držte. Zaměřte svou energii správným směrem, a přestože se zázraky občas dějí, tentokrát zůstaňte nohama pevně na zemi.

Na co pozor

Nic si nenalhávejte. Dejte si pozor, abyste nepodlehli iluzi, pokušení a sebeklamu. Pozor na závislosti a přeceňování svých sil.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama