reklama

Karta na týden od 13. března: Opusťte minulost, právě teď je nejlepší čas na změnu

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týden od 13. března bude svou energií ovlivňovat Poslední soud. Jde o kartu takzvaných velkých arkán, což je skupina 22 tarotových karet, které určují základní dějovou linku - hlavní téma. Co karta znamená, je-li vytažena jednotlivě, nikoli v rámci celého karetního výkladu? 

Význam karty

Poslední soud obvykle přichází v okamžiku, kdy jste připraveni jít dál. Minulost už netáhnete za sebou, máte ji zpracovanou. Můžete tedy vykročit lehkým krokem, poučeni, ale nezatíženi - čas změny je na dosah. Chcete-li se osvobodit od starých vzorců chování a zvyků, které vám neprospívají, momentálně máte šanci toho dosáhnout. Věci máte pevně pod kontrolou a úsudek bezmála fenomenální. Dojít může i k jakémusi zmrtvýchvstání starých nadějí a snů. Doba je nakloněna činům a jemně aktivnímu přístupu; přesto je potřeba zachovat jistou pozvolnost a svobodný vývoj všech událostí, které se v nadcházejících dnech odehrají.  

Co můžete udělat

Nechte se vést svou intuicí, přesto nezapomínejte na logiku; ideální je soulad obou postojů. Vítejte změnu, těšte se na nové časy, ale buďte trpěliví. Zasaďte semínko budoucím úspěchům, vzdělávejte se a vnímejte, co vám hlas uvnitř napovídá.

Na co pozor

Neotálejte s rozhodováním a více neodkládejte neodkladné. Staré problémy nezmizely, a pokud je stále budete ignorovat, mohou udeřit s nebývalou intenzitou.

"Jsem rád, že se toho Iveta nedožila." Seriál o Bartošové to od blízkých schytal | Video: Michaela Lišková
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama