reklama

Karta na týden od 17. dubna: Oslavte svůj úspěch, ale zůstaňte nohama na zemi

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týdnu od 17. dubna bude vládnout tarotová karta Čtyřka holí. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Čtyřka holí s sebou obvykle přináší dobrý pocit, radost a důvod k oslavě. Věci se daří a i do budoucna vypadají nadějně. Vše plyne, jak má, můžeme si užívat plodů své práce, anebo dokonce využít dosavadní zisk k investici do něčeho dalšího. Karta je také příslibem konce případných nesnází, přináší pocit úlevy, uvolnění a radost. Doba je vhodná k lehkému povyražení a zábavě, k načerpání nové inspirace, a také ke společenským setkáváním. Energie nadcházejícího týdne bude tvůrčí a harmonická a dny příjemně poplynou. 

Co můžete udělat

Udržte si optimistické naladění, užívejte si radost. Přiznejte si úspěch a buďte na sebe pyšní. Nebraňte se společnosti, buďte přátelští a otevření novým příležitostem. Těšte se z toho, co se vám podařilo, a plánujte do budoucna.

Na co pozor

Nezapomeňte s oslavami také skončit. Neusněte na vavřínech a zůstaňte pokorní. Nevyvyšujte se nad druhé, nevysmívejte se těm, kterým se zrovna nedaří jako vám. Mějte na paměti vrtkavost života a nedělejte si zbytečné nepřátele. 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama