reklama

Karta na týden od 3. července: Buďte kreativní, užívejte léta a nenechte se napálit

Je tu nový měsíc a s ním i první červencová týdenní karta, určující charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týdnu od 3. července bude vládnout tarotová karta Páže pohárů. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Páže pohárů je kartou mladistvé energie, lehkosti, představivosti a snění, ale i naivity a neustálé snahy vyrovnat se s realitou, která zdaleka ne vždy odpovídá našim představám. To ovšem nic nemění na tom, že půjde o příjemné období s atmosférou blížících se dovolených a příslibem více či méně nevinného dobrodružství. Bude snadné podlehnout všudypřítomnému uvolnění, zhluboka se nadechnout a těšit se z prvních červencových dnů. Dařit se bude všem, kteří působí v kreativních oborech, dny budou přát i nejrůznějším setkáváním, kulturním a společenským akcím, stejně jako milostným hrátkám. 

Co můžete udělat

Buďte milí a vstřícní, chovejte se přátelsky a uvolněně. Dbejte o svůj zevnějšek a myslete na to, jak se prezentujete. Vnímejte své pocity, hodně vám napoví. Popusťte uzdu fantazii a nezdráhejte se umělecky projevit. Dejte prostor kreativitě, ať jde o jakoukoli oblast. 

Na co pozor

Dejte si pozor na přecitlivělost a vrtošivost. Nechovejte se jako malé dítě, netrucujte a nechtějte za každou cenu prosadit svou. Nenechte se obelhat, nebuďte naivní a nehledejte únik v závislostech.

Putinovo Rusko už se ničím netají. Vzhlíží k Sovětskému svazu a lační po pomstě | Video: Kristýna Pružinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama