reklama

Karta na týden od 20. března: Užívejte si úspěch, ale zachovejte si pokoru

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týdnu od 20. března bude vládnout tarotová karta Devět pentaklů (mincí). Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Devítka pentaklů s sebou přináší zklidnění. Po náročných dnech a pracovním vytížení nastává čas sklizně. Budete si užívat plodů své práce a vše se ponese v radostném a vlídném duchu. Z věcí okolo budete mít dobrý pocit, příjemné chvíle zažijete také se svými blízkými. Doba je vhodná na drobnou analýzu a vyhodnocení dosavadních postupů, k definování svých kvalit a dosažených úspěchů. Máte za sebou kus poctivé práce a dobrý potenciál do budoucna. Těšit se můžete na milé zážitky na fyzické i duševní úrovni, smyslné okamžiky s partnerem a uvědomění si, že cesta, kterou kráčíte, je správná. 

Co můžete udělat

Těšte se z aktuálního stavu a vychutnávejte si úspěch. Vyplatí se však sebekázeň a vědomé jednání. Než se rozhodnete vykročit dál, vyčkejte na správný okamžik. Pokud se vám podaří ztišit, uslyšíte vnitřní nápovědu a poznáte, kdy je vhodný čas pro další akci.

Na co pozor

Neusněte na vavřínech a nenechte se pohltit pocitem vlastní mimořádnosti. Nebuďte lační a nenasytní, nezapomínejte na pokoru a skromnost. Nezneužívejte svého momentálního výsluní a buďte si vědomi vrtkavosti osudu. 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama