reklama

Karta na týden od 15. května: Užívejte si hezké dny, ale nepleťte si požitky s láskou

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týdnu od 15. května bude vládnout tarotová karta Dvojka pohárů. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Dvojka pohárů je jednou z nejkrásnějších karet tarotu. Přináší s sebou naplnění a vášeň, energii a příslib láskyplných dnů. Obvykle se týká vztahů, nejčastěji milostných, není ale vyloučena ani jiná varianta (pracovní, přátelské či rodinné vazby). Značí smír v okamžiku, kdy nejste s druhými v harmonii, slibuje zklidnění situace a dobrý vývoj. Nezadaným přináší šanci k seznámení a nalezení lásky, zadaným znovuzažehnutí plamene. V pracovní oblasti hovoří o možnosti získat práci snů, tedy takové, co je v souladu s vaším vnitřním nastavením a touhou srdce. Celkově značí velice příjemné období bez těžkostí, milá setkání a úspěch.

Co můžete udělat

Posilte příjemnou energii nadcházejícího období otevřeností a přátelským postojem vůči druhým lidem. Těšte se z hezkých dnů a přítomnosti těch, na kterých vám záleží. Užívejte si vzájemnost, podporujte se a udržujte úctu jeden k druhému. Čerpejte z hezkých okamžiků a zachovejte si pokoru.

Na co pozor

Uvědomte si, že druhého nikdy nemůžete vlastnit, nesnažte se jej ovládnout. Nemějte přehnaná očekávání, nepřenášejte na partnera své projekce. Nepleťte si požitky s láskou. 

"Jsem rád, že se toho Iveta nedožila." Seriál o Bartošové to od blízkých schytal | Video: Michaela Lišková
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama