reklama

Karta na týden od 6. března: Buďte odvážní, štěstí stojí na vaší straně

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týdnu od 6. března bude vládnout tarotová karta Tři pentakly (mince). Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Trojka pentaklů ukazuje na skvělý potenciál v oblasti studia i práce. Slibuje úspěšné složení zkoušek, případně možnost povýšení ve stávajícím zaměstnání. Přijít může také pochvala a ocenění slovní nebo finanční formou. Pokud jste začali s něčím novým, zdá se, že půjde o úspěšný projekt; řeč ale není pouze o pracovních záležitostech, dařit se bude na všech frontách.

Můžete cítit potřebu diskutovat s druhými o věcech, které řešíte - jejich názor vám pomůže ujasnit si ten svůj. Aktuálně máte zkrátka skvělý základ pro vše, do čeho se hodláte pustit. Důležitá však bude spolupráce s druhými, proto se snažte být maximálně otevřeni jejich postojům a nahlížejte na věci z vícero úhlů. Vaše úsilí se vyplatí a posune vás blíž bodu, ve kterém se chcete nacházet.

Co můžete udělat

Buďte zodpovědní, přesní a důslední. Dokončete, co jste začali, hleďte před sebe a do budoucnosti. To, čemu momentálně položíte základy, vás bude provázet dlouho. 

Na co pozor

Nepodléhejte panice a neutíkejte do "bezpečí". Nebojte se ukázat, co ve vás je, nepodceňujte své schopnosti a dosažené úspěchy. Nemrhejte časem a svým potenciálem, teď je ten správný čas vylézt z ulity. 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama