reklama

Karta na týden od 24. dubna: Postavte se svým démonům, potlačování není cesta

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týden od 24. dubna bude svou energií ovlivňovat Síla. Jde o kartu takzvaných velkých arkán, což je skupina 22 tarotových karet, které určují základní dějovou linku - hlavní téma. Co karta znamená, je-li vytažena jednotlivě, nikoli v rámci celého karetního výkladu? 

Význam karty

Síla s sebou přináší mocnou energii, velké odhodlání i schopnost úspěšné realizace. Je vášnivá a dychtivá a nenechá se snadno zastrašit. Ráda přijímá výzvy, disponuje však také soucitem a schopností vcítit se do druhého člověka. Nadcházející týden se ponese v podobném duchu; budeme mít dostatek sil i odvahy k uskutečnění svých záměrů, protože nás bude provázet vědomí, že na to máme. Půjde o podvědomý pocit bez logického zdůvodnění - záležitost podprahovou a rozumem nevysvětlitelnou. 

Dalším tématem, které karta Síla přináší, je potlačování. Můžeme se dostat do situace, kdy pocítíme vnitřní pnutí, tlak z nejtemnějších zákoutí své duše, kam obvykle nechodíme. Možná je načase podívat se za zamčené dveře a postavit se svému strachu, ať už má jakoukoli formu. 

Co můžete udělat

Využijte příznivou energii a jednejte. Postavte se svým démonům, pojmenujte je a najděte k nim cestu skrze pochopení. Buďte aktivní, angažujte se, a bude-li třeba, předveďte druhým, že i vy máte ostré lokty. Buďte tolerantní k chybám druhých a zachovejte si empatii i v náročných situacích. 

Na co pozor

Mějte pod kontrolou své pudy, nejednejte unáhleně, sobecky a pouze ve svém zájmu. Nebuďte lhostejní k potřebám druhých, nevztekejte se a držte své vášně na uzdě. 

"Jsem rád, že se toho Iveta nedožila." Seriál o Bartošové to od blízkých schytal | Video: Michaela Lišková
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama