reklama

Charakteristika znamení

Rak

Něžnost, přítulnost i hravost patří ke znamení Raka. Jsou jemní a bojácní a jejich cílem je spokojená rodina. Jsou citliví, někdy až sentimentální. Nepustí se s vámi do křížku, raději to vzdají a stáhnou se do své ulity, ze které jsou ochotni vylézt, až se ze zklamání vzpamatují. Nemají rádi lež a přetvářku, prokouknou každé podvodné jednání. I když jsou skromní, na své úspěchy jsou náležitě pyšní.

Muž

Mají vybrané džentlmenské chování a dokážou vytvořit tu správnou atmosféru, která pak omámí leckterou z nás. Neradi opouštějí místa, věci, vztahy. Občas o dva kroky ustoupí, než udělají jeden vpřed.

Muž - milenec

Jsou tím nejcitlivějším znamením horoskopu, projevuje se to hlavně v citových vztazích a v nenaplněné či neopětované lásce. Raci sní o ideálu, kterému jsou ochotní obětovat vše. Jsou skvělí milenci.

Muž - otec

Otec se ke svým dětem chová starostlivě až nekriticky. Mnohé jim odpustí, netrestá, raději trpělivě vysvětluje a snaží se jít svým dětem příkladem správným způsobem života. Je pro děti živým vzorem.

Muž - nadřízený

Čas pro práci i pro relaxaci si dovede dobře naplánovat. Nepřetěžuje sebe ani ostatní, jejich problémy dokáže pochopit. S rozvahou a klidnou myslí přistupuje ke každému jednání a nikoho neuráží.

Muž - podřízený

K problému přistupují svědomitě, ale s rozvahou. Jejich pracovní tempo odpovídá jejich povaze. Raci nikdy neběží jako o závod. Dělají pomaloučku, pečlivě, krok za krokem. Dokážou si získat pozornost.

Žena

Žena v Raku je zasněná a křehká, emocionálně naladěná. Miluje svou rodinu, partnera i děti a veškeré své jednání a chování podřizuje jejich zájmům. Je chápavá a vnímavá, ráda cestuje a miluje moře.

Žena - milenka

I přesto, že je velmi ostýchavá, přitahuje svůj protějšek svým zasněným pohledem, který dráždí představivost. Je vzrušivá, proměnlivá jako počasí. Občas se chová odevzdaně, občas vytasí svá klepýtka.

Žena - matka

Svým dětem věnuje přehnanou péči mnohdy i v dospělosti. Vede je k pořádkumilovnosti a systematičnosti. Miluje domov, který pod jejíma rukama jen vzkvétá. Má dobrý vkus, učí dítka ručním pracem.

Žena - nadřízená

Jestliže máte nadřízenou, která na vás moc nespěchá a každý následující krok promýšlí, je jistě narozená mezi 22. 6. a 22. 7. Chová se diplomaticky, vystupuje s jistou noblesou. Humor jí není cizí.

Žena - podřízená

Své povinnosti plní, ale s tempem si příliš hlavu neláme. Odevzdá práci a už myslí na domov. Někdy vtipkuje, jindy mlčí jako zařezaná, to podle své momentální nálady. Občas udivuje zajímavými nápady.

Dítě

Malí Ráčci mají bohatý emocionální život. Jsou upovídaní, co neví, nepoví. Na všem si trénují svůj postřeh. Dokážou ale i usedavě plakat, ať všichni vědí, že je něco ranilo. O všechno se zajímají.

Dítě - co má rádo

Velice často a rády se smějí. Jejich jemná duše jim umožňuje vnímat okolní svět i jinak než pouze běžnými lidskými smysly. Zajímají je nové věci, chovají domácí mazlíčky a pomáhají udržovat zahrádku.

Dítě - co nemá rádo

Poranit citlivou dětskou duši není v tomto případě nic složitého. Chtít, aby mlčelo, v něm může někdy vyvolat i závažné trauma. Nechápe, že svou upovídaností lehce dostane druhé do vážných problémů.

reklama
Nejnovější
reklama