reklama

Karta na týden od 29. května: Volte srdcem a zapomeňte na kompromisy

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týden od 29. května budou svou energií ovlivňovat Milenci. Jde o kartu takzvaných velkých arkán, což je skupina 22 tarotových karet, které určují základní dějovou linku - hlavní téma. Co karta znamená, je-li vytažena jednotlivě, nikoli v rámci celého karetního výkladu? 

Význam karty

Milenci (někdy též Zamilovaní) nemusí nutně hovořit jen o partnerství a lásce, přestože se to samo automaticky nabízí. Karta vztahy přirozeně často řeší, symbolizovat ale může i rozhodnutí. Nabádá k volbě srdcem, především v případě, stojíte-li na rozcestí a nevíte, který směr je pro vás ten lepší. V každém případě je tato karta jednou z nejpříjemnějších a slibuje dobrý potenciál napříč oblastmi. Znamená jednoznačné ano v okamžiku, kdy váháte, zda nějaký krok udělat, a upozorňuje na důležitost pocitů. Je-li hlavním tématem láska, znamenají Milenci posvěcení a skvělou příležitost potkat člověka, který se může (v tom nejlepším slova smyslu) stát důležitou součástí vašeho života.

Co můžete udělat

Nechte věci přirozeně plynout a dejte prostor svým pocitům. Zůstaňte věrní vlastním hodnotám - nenechte se manipulovat touhami druhých. Věřte ve svůj úsudek, ztište rozum a naslouchejte srdci. Otevřete se lásce a zamyslete se nad tématem důvěra. Máte kolem sebe lidi, kterým věříte? 

Na co pozor

Neutíkejte před rozhodnutími, která jsou nutná. Neschovávejte se za výmluvy ani se neuchylujte k pochybným kompromisům. Nesnažte se citově vydírat, manipulovat prostřednictvím vyhrocených emocí.

Putinovo Rusko už se ničím netají. Vzhlíží k Sovětskému svazu a lační po pomstě | Video: Kristýna Pružinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama