reklama

Karta na týden od 27. února: Nenechte se zastavit na cestě k vytyčenému cíli

Stejně jako každý týden i tentokrát vám představíme jednu z tarotových karet, která určuje charakter nadcházejících sedmi dnů. Pro co bude období vhodné, na co byste se měli soustředit a čemu je dobré se raději vyhnout?

Foto: Shutterstock

Týdnu od 27. února bude vládnout tarotová karta Devět holí. Ta patří ke skupině karet takzvaných malých arkán. Zjednodušeně lze říci, že karty z tohoto okruhu dokreslují základní dějovou linku, kterou ve výkladu určují karty arkán velkých. Objasňují způsob a udávají směr, jakým tazatel ke svému cíli dojde. Dodávají výkladu hloubku a jasnost. Co však tato karta znamená jako samostatně vytažená?

Význam karty

Devítka holí má v sobě ostražitost, připravenost i odhodlání. Můžete se cítit v ohrožení, aniž byste k tomu měli konkrétní důvod, zároveň také pevní ve svých postojích, připravení na konfrontaci. Kořeny takových pocitů sahají s největší pravděpodobností do minulosti, kdy jste zažili nepříjemnou zkušenost; ta se z nějakého důvodu odráží v současné chvíli. Možná je situace obdobná a vy podvědomě cítíte potřebu být ve střehu. Karta souvisí také s tématem trpělivosti, kdy pohár přeteče a vy víte, že takhle už nechcete pokračovat. Jste naštvaní a připravení něco změnit. Poučení z minulých chyb vám dává dobrý potenciál neopakovat dřívější postupy a udělat některé věci jinak.

Co můžete udělat

Zůstaňte pevní ve svém postoji a pokračujte vytyčeným směrem. Nenechte se odradit případnými překážkami, které se jistě objeví; na cestě k vašemu cíli jsou nepodstatné. Čerpejte ze svých zkušeností i chyb, věřte si a konejte. Buďte ale pozorní a nezapomínejte na svou zranitelnost. 

Na co pozor

Neživte staré křivdy, nesetrvávejte v minulosti. Nenechte se zastrašit a zahnat do defenzivy, nepropadejte nejistotě či sebelítosti. Nebuďte zbytečně konfliktní a nehledejte problémy tam, kde nejsou.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama