reklama

Za týden krásnější: Ověřené tipy za skvělé ceny!

Celý týden - od 17. do 23. října - probíhá týden redakčního testování, kdy za vás naše kolegyně vyzkouší 7 žhavých "zkrášlovacích" novinek na trhu, které si pak i vy můžete koupit se slevou!

Foto: Profimedia.cz

Po celý týden - od 17. do 23. října 2011 - probíhá týden redakčního testování, kdy za vás naše kolegyně vyzkouší 7 žhavých "zkrášlovacích" novinek na trhu. A vy si je pak můžete objednat na našem slevovém portálu Amplion.cz - samozřejmě za skvělé ceny!

Toužíte vypadat lépe, být v lepší fyzické, ale i psychické kondici? Užít si občas chvilku jen pro sebe, pro své tělo i mysl? A slyšely jste, milé dámy, už o kryoelektroforéze nebo o proceduře zvané fitness wrap?

Říká vám něco oxyjet terapie? Znáte a chtěly byste vyzkoušet kryolipolýzu? A jak by se vám líbilo trvalé odstranění chloupků, tzv. IPL?

Těšte se - každý den uveřejníme jednu recenzi z níže uvedených procedur, které si následně můžete objednat se slevou:

 

1. PONDĚLÍ 17. 10. 2011: Kryoelektroforéza pro viditelné zpevnění poprsí - recenze

Trápí vás povislá pleť bez vitality, nebo jste si všimla, že vaše poprsí není již tak svěží a pevné, jako tomu bylo dřív? Pomůžeme vám to napravit. Díky novince na trhu - přístroji CooLipo Twin - můžete mít zpět krásně vypnutou pokožku obličeje, brady a také pěkně zpevněné poprsí.

OBJEDNAT NYNÍ se 60% slevou!

 

2. ÚTERÝ 18. 10. 2011: Fitness wrap, neinvazivní liposukce a lymfodrenáž - recenze

Speciální detoxikační bahenní zábal „fitness wrap" vaše tělo osvobodí od škodlivých toxických látek a přebytečné vody. Formuje a vyhlazuje pokožku a pomáhá snížit šíři obvodu kolem pasu a v bocích, a to již po první aplikaci!

Radiofrekvenční lipolýza je úplně bezbolestná neoperativní metoda, jež umožňuje efektivní léčbu celulitidy a tvarování problémových tělesných partií.

Lymfodrenáž vám kousek po kousku odblokuje lymfatické cesty a uzliny. Zrychluje metabolismus a tělo díky tomu může rychleji odbourávat tuky a odvádět škodlivé látky z těla ven. Je velmi účinná při léčbě celulitidy, působí jako prevence oteklých nohou a křečových žil.

OBJEDNAT NYNÍ s 69% slevou!

 

3. STŘEDA 19. 10. 2011: Oxyjet terapie - recenze

Luxusní kosmetické ošetření kyslíkovým přístrojem OXYjet STAR je vlastně neinvazivní mezoterapií neboli způsobem omlazování bez použití injekčních jehel.

Pomocí pulzního tlaku medicinálního kyslíku se speciální kosmetické přípravky zapracovávají do hlubokých vrstev pokožky, kde vytvoří zásoby účinných látek, které se nevymývají. Do pokožky pronikají již po 2 minutách! Můžete si vybrat ze tří druhů sér: akné, normal, antiage

OBJEDNAT NYNÍ s 57% slevou!

 

4. ČTVRTEK 20. 10. 2011: Vertikální solárium s vibrační deskou - recenze

Už jste slyšely o novince letošního léta, vertikálním soláriu s vibrační deskou? Ne? Pak tedy zbystřete: Vertikální solárium MegaSun Fitness má do podlahy integrovanou vibrační desku, která slouží jako masážní plocha. Zatímco vy se opalujete, díky vibrační desce zapojujete i svaly. Jde tedy vlastně o solárium a fitness v jednom!

OBJEDNAT NYNÍ s 64% slevou!

 

5. PÁTEK 21. 10. 2011: Kryolipolýza - recenze

Jedinečná metoda kryolipolýzy přináší ohromující výsledky. Již po první proceduře se množství vašeho podkožního tuku sníží o 22-30%, přičemž výsledek uvidíte již po jednom až dvou měsících. Zákrok vám přitom nezvyšuje hladiny cholesterolu ani triglyceridů. Metoda je využívána dermatology na celém světě a stává se velice oblíbenou u těch největších světových hvězd showbusinessu.

OBJEDNAT NYNÍ s 88% slevou!

 

6. SOBOTA 22. 10. 2011: Kompletní vlasový styling - recenze

Co všechno vás čeká? Kadeřnice vaše vlásky umyje, dopřeje jim unikátní hloubkovou regenerační kúru HRS (podrobnosti viz výše), následovat bude neskonale příjemná masáž hlavy, střih, který vám perfektně padne, a závěrečný styling včetně foukání a žehlení. Zdarma se vám rovněž dostane užitečných tipů, rad a odpovědí na vaše otázky ohledně péče o vlasy.

OBJEDNAT NYNÍ s 62% slevou!

 

7. NEDĚLE 23. 10. 2011: IPL trvalé odstranění chloupků - recenze

Trvalé odstranění chloupků pomocí intenzivního pulzního světla (IPL) je jednou z nejúčinnějších metod laserové depilace. Samotná procedura však může být pro někoho nepříjemná až bolestivá. Na požádání však můžete využít znecitlivující krém.

OBJEDNAT NYNÍ s 82% slevou!

 

Vyzkoušejte procedury se slevou:

Každý den od pondělí do neděle si můžete přečíst reportáže našich kolegyň, které jednotlivé procedury absolvovaly. Dozvíte se tedy, jak probíhají, co obnáší, jaké mají účinky a výsledky.

A NAVÍC: Můžete každý den získat poukazy na vámi vybranou proceduru (klidně na všechny!) s výraznou slevou! Těšte se - od pondělí do neděle je pro vás připraven slevový týden na zkrášlovací procedury, z nichž si vybere každá z vás!

Za týden krásnější s Žena.cz vám přeje redakce.

 


 

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama