reklama

Vyzkoušeli jsme za vás: Kryoelektroforéza

Nechala jsem si vypnout pleť pomocí kryoelektroforézy - nové účinné metody zpevnění a modelace pokožky. Co všechno kryoelektroforéza obnáší a kolik vás bude stát?

Foto: Profimedia.cz

Začíná týden plný testování! Od dnešního dne vám přineseme 7 redakčních testů o žhavých "hubnoucích" a "zkrášlovacích" novinkách. Jak takové procedury probíhají, co při tom cítíte a hlavně - jaké mají účinky?

Dnes začínáme testem č. 1 - procedurou zvanou KRYOELEKTROFORÉZA! Tu za vás vyzkoušela naše kolegyně Hanka Ch. Jak si to užila, jak byla spokojená, si přečtěte právě teď: Hanko, máš slovo...

Nechala jsem si vypnout pleť pomocí kryoelektroforézy - nové účinné metody zpevnění a modelace pokožky. Co všechno kryoelektroforéza obnáší a kolik vás bude stát?

V 25 letech mě začala trápit unaveně vypadající pleť a první vrásky na čele. I když jsem zkusila různé ošetřující přípravky, nic nepomáhalo. Rozhodla jsem se tedy vyzkoušet tzv. kryoelektroforézu - což je rozvádění zchlazených aktivních látek do nejhlubších vrstev kůže pomocí pulsů proudu. 

Ošetření nabízí Esthetic Laser Clinic v Zábavním centru Černý most a jedno ošetření vás vyjde na cca 2 500 Kč. Touto metodou si můžete nechat i zpevnit poprsí nebo odstranit podbradek.

Co se odehrává při kryoelektroforéze?

Díky ochlazení pokožky dochází k vazokonstrikci (zúžení cév), tzn. účinné látky nejsou transportovány do krevního řečiště, a tím dochází k extrémně lokalizovanému a účinnému ošetření. Působení oscilačního proudu v kombinaci s kryogenickou technologií zvyšuje prostupnost pokožky, a tím se podpoří průchod účinných látek do hlubších vrstev pokožky. Aktivace pojivových tkání má za následek vypnutí pokožky a odstranění toxinů.

Jak celá procedura probíhá?

Nejprve proberete s personálem svůj zdravotní stav a popíšete si, jak bude ošetření probíhat. Pokud jste přišla nalíčená, sestřička vás odlíčí, aplikuje speciální mast a procedura může začít.  Následně ošetřovatelka vezme hlavici zapojenou do přístroje CooLipo Twin a pomocí hlavice začne masírovat a stimulovat pokožku. Samotná masáž pokožky jemně chladí a občas jsem pociťovala působení tzv. oscilačního proudu, které bylo ale příjemné a bezbolestné. Během ošetření nemáte pocit horka nebo pálení pleti - teplota se pohybuje mezi  -10 °C až 0 °C. Již po pěti minutách jsem cítila, jako by se mi pleť vypínala a osvěžovala.

Když je po všem...

Po skončení ošetřovatelka setře přebytečný krém, který na pokožce zůstane. Moje pleť byla mírně zarudlá, ale vyhlazená a vypnutá. Zarudnutí vymizelo po pár minutách. Bezprostředně po aplikaci se můžete ihned nalíčit. Viditelnou změnu jsem zaznamenala hned druhý den ráno při pohledu do zrcadla. Pleť se rozsvítila, byla svěží a vypnutá a kolegové mě pochválili, jak mi to sluší.

Kryoelektroforézu bych ráda doporučila každému, kdo chce mít během chvíle zpevněnou a vymodelovanou pokožku - ať je to pokožka obličeje, modelace a zpevnění poprsí, nebo odstranění podbradku. Je to rychlá a bezbolestná cesta k dokonalejšímu vzhledu.

Chcete si to také vyzkoušet? A se slevou 60%?

Co vás čeká zítra?

Už zítra se můžete těšit na redakční test č. 2 - procedura zvaná FITNESS WRAP, kterou absolvovala a své zážitky sepsala kolegyně Katka B.

Přehled testovaných služeb naleznete zde!

Více o ošetření najdete na www.esthetic.cz.

 

Schwarzenegger překvapil skvělou formou. V 73 letech posiluje a tasí meč jako zamlada | Video: Martin Krepindl
reklama
reklama
reklama