reklama

Budete se cítit jako princezna. Kadeřnice vám umyje vlasy a dopřeje jim unikátní hloubkovou regenerační kůru HRS. Po dokonalém oživení vlasů, bude následovat příjemná masáž hlavy, unikátní střih, který určitě padne a na závěr dostanou vlasy perfektní styling včetně foukání a žehlení.

Péče o vlasy se pro vás stane samozřejmostí. Zdravé vlasy jsou samozřejmě i krásné. Z každé šedé myšky se stane bohyně, pokud zvolí vhodný střih. Dozvíte se, že péče není tak náročná, jako by se snad mohla zdát. S jednoduchým, ale unikátním střihem zvládnete konečný styling i doma. Záleží na praktičnosti účesu a jeho snadné údržbě. Pro to,abyste věděli, jak si s každodenní úpravou poradit, je vám zdarma k dispozici poskytnuto mnoho užitečných tipů, rad a budou zodpovězeny vaše otázky. Po konzultaci uvidíte, že bude pro vás úprava hračka a bude vás to bavit.

Vlasy

Je složený z keratinu. Rozdělujeme je dle tvaru a struktury vlasu na rovné tzv. mongolský typ, střední lehce zvlněný tzv. kavkazský typ a kudrnatý tzv. africký typ. Podle zbarvení dělíme vlasy na zrzavé, blond, hnědé,černé a šedé. Dle typu volíme správné ošetření a péči. Nejčastějším dělením je na zdravé a nezdravé. Pokud vynecháme onemocnění, můžeme hovořit o tzv. nezdravých vlasech, které podléhají negativním vlivům zevního prostředí. Nejčastěji je narušen povrch vlasů a může docházet ke ztrátě elasticity, pružnosti, lesku a později i k lámání a narušení vlasových konců. Měli bychom pečlivě rozvážit, jaký je pro nás vhodný šampón, kondicionér, balzám, rozčesávadlo, tužidlo, lak a případně ochrana proti slunci.

Související články

reklama
reklama
reklama