reklama

Vyzkoušeli jsme za vás: Fitness Wrap a liposukce

Reklamy na kosmetické zákroky, které bez bolesti a námahy slibují, že už po prvním ošetření ztratíte několik centimetrů v pase nebo přes boky, neminuly ani mě. Byla jsem zvědavá, jestli některá z nich funguje a jak.

Úterý - test číslo 2: Fitness Wrap v kombinaci s radiofrekvenční neinvazivní liposukcí. Jaké to je, zjišťovala Katka B.

Reklamy na kosmetické zákroky, které bez bolesti a námahy slibují, že už po prvním ošetření ztratíte několik centimetrů v pase nebo přes boky neminuly ani mě. Byla jsem zvědavá, jestli některá z nich funguje a jak. Vyzkoušela jsem Fitness Wrap v kombinaci s radiofrekvenční neinvazivní liposukcí v salonu v Salonu Brilante.

Majitelka salonu mi nejdříve podrobně vysvětlila princip fungování Fitness Wrapu. Díky zábalu do tlakových obinadel namočených v roztoku z mořských řas a bahna z Mrtvého moře od firmy Biodroga dochází k uvolnění toxinů a přebytečné vody uložených pod kůží. 

Výsledkem je...

... detoxikace, úbytek centimetrů, zmírnění celulitidy, vyhlazení pokožky, zrychlení metabolismu a zmírnění únavy. Velmi vhodné je prý absolvovat Fitness Wrap právě v kombinaci s  radiofrekvenční lipolýzou, díky níž se tkáně prohřejí a výsledky zábalu jsou ještě lepší.

Vyplavujeme tuky!

Při radiofrekvenci mi na zvolenou partii paní majitelka nejdříve nanesla vodivý gel a pak mi po oblasti přejížděla hlavicí radiofrekvenčního přístroje. V průběhu ošetření  vysvětlovala, jak  radiofrekvence funguje. Ve zkratce jde o to, že se radiofrekvenční vlna dostane přes povrch pokožky do podkoží, kde intenzivně zahřívá tukové buňky. Ty se díky tomu smršťují  a začnou vyplavovat svůj obsah, který v průběhu několika dalších dní vyloučí lymfatickým systémem. Proto je v několika dalších dnech dobré dodržovat dietní režim a hodně pít. Celé ošetření trvalo asi hodinu a musím říct, že bylo docela příjemné. Opravdu mě nic nebolelo, pouze hřálo a intenzitu tepla paní majitelka upravovala tak, aby mě kůže nepálila.

Pak přišel na řadu zábal

Podle instrukcí jsem si doma den předem udělala peeling, aby se látky z roztoku mohly lépe vstřebat. Nejdříve mě namazali aktivačním gelem z mořských řas. Pak začalo samotné obvazování. Postupně mě omotali namočenými obvazy od kotníků až po krk. Potom jsem si lehla na lehátko, kde mě opět zabalili, tentokrát do termofolie, a přikryli mě dekami. Potom už jsem asi hodinu jen ležela a odpočívala při relaxační hudbě. Zábal příjemně hřál a trochu poštipoval, ale ne tak, aby to bylo nepříjemné.

Prádlo s sebou!

Když mě „rozbalili", přinesli mi ručníky a vodu, abych se mohla umýt, a upozornili mě, že není dobré se 3-4 hodiny sprchovat nebo používat krémy, aby se látky z roztoku mohly lépe vstřebat.  Zábal v salonu absolvujete ve spodním prádle a je třeba počítat s tím, že se od roztoku ušpiní, takže je potřeba vzít si náhradní.

A výsledek?

Úbytku o deset a méně centimetrů jsem nedosáhla, ale nemám nadváhu, tak jsem to ani nečekala. Ocenila jsem, že mi v salonu rovnou řekli, že výsledek nebude po jedné aplikaci trvalý a že pokud bych chtěla dosáhnout výraznějších a trvalejších výsledků, musela bych obě procedury absolvovat pravidelně.

Jděte do toho!

Musím ale uznat, že druhý den mi kalhoty byly volnější, připadala jsem trochu „ splasklejší", a jako bych měla kůži vypnutější než před procedurou. A nějakou dobu to vydrželo. Pokud tedy nemůžete něco podobného absolvovat pravidelně, zkuste to před nějakou událostí, na kterou chcete vypadat hezky. V salonu tato ošetření nabízí ve výhodném balíčku ještě s lymfodrenáží, která celkový výsledek ještě umocní!

Chcete to také vyzkoušet? A se slevou?

Co vás čeká zítra?

Už zítra se můžete těšit na Redakční test č. 3 - procedura zvaná OXYJET TERAPIE, kterou absolvovala a své zážitky sepsala šéfredaktorka Líba Drdáková.

Přehled testovaných služeb naleznete zde!

Více o ošetření najdete na www.liposukcepraha.eu

Britové jsou u vytržení ze znovuobjevených záběrů královny. Stačilo jedno slůvko | Video: Martin Krepindl
reklama
reklama
reklama