reklama

Vyzkoušeli jsme za vás: Kyslíkem proti vráskám

Týden plný testování! Od pondělí vám přinášíme každý den redakční test žhavých "hubnoucích" a "zkrášlovacích" novinek. Přečtěte si, jak takové procedury probíhají, co při tom cítíte a hlavně - jaké mají účinky. Dnes si můžete přečíst již 3. test tohoto týdne: kosmetické ošetření kyslíkovým přístrojem OXYjet STAR. Ošetření pro vás testovala šéfredaktorka portálu Žena.cz - Líba Drdáková.

Foto: Profimedia.cz

Týden plný testování! Od pondělí vám přinášíme každý den redakční test žhavých "hubnoucích" a "zkrášlovacích" novinek. Přečtěte si, jak takové procedury probíhají, co při tom cítíte a hlavně - jaké mají účinky.

Dnes si můžete přečíst již 3. test tohoto týdne: kosmetické ošetření kyslíkovým přístrojem OXYjet STAR. Ošetření pro vás testovala šéfredaktorka portálu Žena.cz - Líba Drdáková.

Kosmetické ošetření kyslíkovým přístrojem OXYjet STAR je neinvazivní mezoterapie neboli způsob omlazování bez použití injekčních jehel.

Pomocí pulzního tlaku čistého kyslíku se speciální kosmetické přípravky zapracovávají do hlubokých vrstev pokožky. Zde vytvoří zásoby účinných látek, které se nevymývají. Do pokožky pronikají již po 2 minutách! Naopak běžným způsobem se dostanou do vrchní vrstvy, která je tvořena již odumřelými buňkami - tzn. ošetření nemá takový efekt!

V praxi to vypadá tak, že se koncentrovaný kyslík nanáší na pokožku, dává vitalitu a díky výrazným antiseptickým účinkům mírní výskyt nečistot, čistí do hloubky pórů a působí proti podráždění. Dále je možné použít modré světlo na uklidnění podrážděné pokožky nebo červené světlo na stimulaci zralé atrofické.  Kůže je pak napjatá, vyhlazená, plná vitality a energie. Po proceduře dochází ke zřetelnému vyhlazení pokožky. Problematická pleť je méně podrážděná a dochází k urychlení hojení všech zanesených míst. Inhalace čistého kyslíku oživuje a posiluje duši i tělo.

Jak přístroj vypadá a jak ošetření probíhá, se můžete dozvědět v přiloženém videu.

Vyzkoušeli jsme za vás.

Každá žena po „třicítce" by o sebe měla začít intenzivněji pečovat. Minimálně by měla začít uvažovat o krémech, které používá. Častěji je měnit, vybírat si ty správné pro její typ pleti.

Přiznám se bez mučení, na pravidelné kosmetické ošetření nechodím. Mám spíše suchou pokožku, a tak se utěšuji tím, že na sebe „patlám" dražší krémy (mimochodem kaviárový krém od Ryoru stojí okolo 300 korun a je skvělý!). Co mě ale začalo trápit během posledních pár let, jsou mimické vrásky. Ani ne ty kolem očí, jako ty na čele. Ano, přiznám se bez mučení, mám rýhy na čele a nelíbí se mi! Proto jsem uvítala možnost vyzkoušet novinku ošetření kyslíkovým přístrojem OXYjet STAR. Protože, co si budeme namlouvat, vy jste někdy byli na ošetření pleti kyslíkem? Já tedy ne!

Jak to probíhá a na koho se můžete těšit?

Salón, kde tuto proceduru můžete vyzkoušet, se nachází v samém centru Prahy. Hned za rohem od vyhlášené Perlovy ulice. (Ne, nebojte! Ulici jsem zmínila jen proto, že ji každý zná a že je dobrým orientačním bodem.) A pro ty z vás, kdo se rozhodnou vyzkoušet metodu ještě před Vánoci, ideální poloha pro nákup dárků. Mají otevřeno i o víkendu!

Prostor jako takový je velmi příjemný a útulný. Paní Válková, která celou proceduru provádí, je neuvěřitelně milá paní. Nebudu vám prozrazovat, kolik jí je, ale rozhodně vám řeknu, že na ten věk nevypadá. A protože budete mít pravděpodobně celou dobu zavřené oči, pokud neusnete hned po pěti minutách, užijete si jako bonus její moc milý a příjemný hlas!

Celá procedura trvá 90 minut, ležíte na vyhřívaném lehátku, kde si můžete nechat regulovat teplotu. Pokud je potřeba, upraví se obočí a pak už jen odpočíváte , a jak jsem se dovolila, že můžu napsat: Na různé časti obličeje a krk vám paní Válková nanáší různé druhy krémů, které vám zapracovává různě velkými hlavicemi, ze kterých proudí kyslík.

Nebojte, vůbec to nebolí! Na začátku to může být zvláštní pocit: trochu to chladí. Ale tím, že ležíte na vyhřívaném lůžku, je to vlastně příjemný protiklad.

Posledních 20 minut dýcháte přes masku čistý kyslík. A nebojte, nic to není. Měla jsem z toho trošku strach, nesnáším uzavřené prostory a bála jsem se, že se nebudu moci „dodechnout". Naopak, uteklo to strašně rychle. A kdyby náhodou vás přepadla panika, sami si ji můžete sundat, protože ji vlastně máte jen volně položenou na obličeji.

Co rozhodně stojí za to, je pohled do zrcadla! S klidem můžu napsat, že jsem byla v šoku! Rýhy na obličeji nebyly! A nyní, když píši tento text, několik dnů po zákroku, stále jsou menší, než byly předtím. Tedy závěr: Rozhodně to nejsou vyhozené peníze! Rozhodně byste měli vyzkoušet! Já za sebe můžu říci ANO, já budu chodit pravidelně!

Kosmetické ošetření kyslíkovým přístrojem OXYjet STAR stojí 1980 korun.

Vy jej nyní můžete vyzkoušet s 57% slevou, a to už se vyplatí!

Ideální je podstoupit tuto proceduru jednou za měsíc. Při problematické aknózní pleti ze začátku i 2x měsíčně. Procedura má ihned viditelné výsledky. Je vhodná i pro atopiky a těhotné ženy.

Více o ošetření naleznete na www.oxysalon.cz.

Co vás čeká zítra?

Už zítra se můžete těšit na „solárko", ve kterém se i hubne!
Přehled testovaných služeb naleznete zde!

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama