reklama

Vyzkoušeli jsme za vás: Kryolipolýza - hubnutí mrazem!

Vždycky mě trápily větší boky, a i přesto, že pravidelně cvičím, tak se mi jich nikdy nepodařilo zbavit. Zkusila jsem kryolipolýzu!

Foto: Profimedia.cz

Vždycky mě trápily větší boky, a i přesto, že pravidelně cvičím, tak se mi jich nikdy nepodařilo zbavit.

Rozhodla jsem se tedy vyzkoušet kryolipolýzu - bezbolestnou liposukci zmražením tukových buněk, jejíž výsledky slibují úbytek tuku až o 30%. Nabízí ji Esthetic Laser Clinic v Zábavním centru Černý most.

Jak ošetření probíhá?

Vzhledem k tomu, že jsem si nechala ošetřit boky, tak jsem si musela odložit džíny a položit se na lehátku na břicho. Sestřička nanesla speciální mast a překryla místo malým kouskem igelitu, aby nedošlo k poškození pokožky. Poté přiložila speciální hlavici a začala ošetřovanou oblast pomalu nasávat. Samotné nasátí vůbec nebolí, jen jsem cítila zvláštní tlak.

Nejdříve se místo asi 5 minut zahřívalo a poté přišlo na řadu chlazení. Po celou dobu procedury jsem dřímala a relaxovala. Po skončení mrazení sestřička odstranila přebytečný gel a rozmasírovala pokožku. Nasátí každého boku trvalo 45 minut, takže ošetření obou boků vyšlo na 1,5 hodiny. 

Bezprostředně ani později po proceduře...

... nemusíte dodržovat žádná opatření ani se nijak omezovat. Můžete vykonávat vaše běžné aktivity. Nemusíte držet žádnou speciální dietu. Pouze je doporučeno dostatečně pít, aby lymfa správně fungovala a tukové buňky tak mohly lymfatickým systémem odejít z těla ven. Po dobu tří dnů jsem měla pouze červené skvrny na bocích a občas jsem cítila mravenčení.

Výsledek: Zhruba za měsíc jsem byla opravdu překvapená. Kalhoty mi byly volnější a špíčky mi konečně „nelezly" z kalhot ven.

S výsledkem jsem opravdu spokojená

Pokud se chcete zbavit přebytečných faldíku, určitě kryolipolýzu vyzkoušejte, protože její účinky a výsledky jsou na rozdíl od jiných neinvazivních metod hubnutí srovnatelné s běžnou, klasickou liposukcí a za méně peněz!

Chcete si to vyzkoušet také? A se slevou?

Co vás čeká zítra?

Už zítra se můžete těšit na Redakční test č. 6 - procedura zvaná VLASOVÝ STYLING, kterou absolvovala a své zážitky sepsala šéfredaktorka Líba Drdáková 

Přehled testovaných služeb naleznete zde!

Více se dozvíte na www.estetic.cz

Britové jsou u vytržení ze znovuobjevených záběrů královny. Stačilo jedno slůvko | Video: Martin Krepindl
reklama
reklama
reklama