reklama
  • Wiki
  • Kryolipolýza

Jedinečná metoda kryolipolýzy přináší ohromující výsledky. Množství podkožního tuku se již při první návštěvě sníží o 22-30 procent. Výsledek bude patrný po jednom až dvou měsících. Celkový zákrok nijak nezvyšuje hladiny cholesterolu ani triglyceridů. Metodu využívají dermatologové na celém světě a stává se velice oblíbenou a pravidelnou návštěvou největších světových hvězd showbusinessu.

Šetrná korekce postavy, která funguje na principu destrukce tukových buněk. Nejedná se o tepelný způsob, ale o studenou terapii. Metoda je založená na řízeném ochlazování tukových buněk, vedoucí ke krystalizaci lipidů. Buňky dostávají signál, který vede k jejich postupnému odumírání. Tkáň obklopující buňky je před tímto procesem chráněná, protože nereaguje na ochlazení. Jedná se o dosud nejúčinnější bezbolestnou liposukci, která je podložená klinickými studiemi.

Studie

Klinické studie prokazují, že proces řízeného odumírání buněk je bezpečný. Výsledky jsou srovnatelné s běžnou bolestivou liposukcí. Používá se vysoce precizní zmrazovací technologie. Efekt snížení tuku narůstá v průběhu několika měsíců.

Kontraindikace

- těhotenství
- menstruace
- choroba jater a ledvin
- srdeční onemocnění
- kardiostimulátor
- velké kovové implantáty
- rakovina, epilepsie, diabetes 3. stupně
- kožní onemocnění v místě chtěného ošetření

Výhody

- odstranění tukových buněk
- redukce hmotnosti
- zpevnění kůže po redukci hmotnosti
- trvalý efekt po několika měsících

Související články

reklama
reklama
reklama