reklama

Účes jako celebrita! Jen 399 Kč: to se vyplatí!

Často si barvíte vlasy a potřebujete ? Čeká vás večírek a vy nemáte čas si sama vytvořit super účes nebo to prostě jen neumíte? Chcete vyzkoušet nového kadeřníka nebo se prostě jen chcete zalíbit svému partnerovi? Tak právě pro vás je určena dnešní super sleva.

Foto: avantgarda.eu

Milé dámy, také máte pocit, že nastal čas na změnu účesu? Trápí vás zničené, unaveně působící vlasy? Nebo se jen chystáte na večírek, kde toužíte oslnit všechny přítomné? Pak tu máme nabídku jako stvořenou přesně pro vás!

Dopřejte svým vlasům luxus a péči, jaká se dostává výhradně hollywoodským hvězdám. V salonu Avantgarda si budete připadat jako obletovaná star a právě tak dokonalá budete po absolvování kompletního vlasového stylingu, který naleznete na slevovém portále www.amplion.cz  výjimečnou slevou 62 %.

Co všechno vás čeká za vás otestovala Katka B.?

Kadeřnice vaše vlasy nejříve umyje, dopřeje jim unikátní hloubkovou regenerační kúru HRS.  Následovat bude neskonale příjemná masáž hlavy, střih pokud si to budete přát /já jsem zvolila jen regeneraci a styling, protože jsem se chystala na párty s kamarádkami/, který vám perfektně padne a závěrečný styling včetně foukání a žehlení. Zdarma se vám rovněž dostane užitečných tipů, rad a odpovědí na vaše otázky ohledně péče o vlasy.

Pečováno o vás bude luxusní značkovou vlasovou kosmetikou J Beverly Hills, která  je kombinací přírodních esenciálních olejů, bylinek a minerálních látek, jež pohladí nejen vaše vlasy, ale i duši. Mimochodem, věděla jste, že salon Avantgarda je prvním salonem této značky v České republice i na Slovensku? Můžete si být tedy jistá, že budete v rukou odborníků na slovo vzatých.

A pokud toužíte po ještě radikálnější změně, neváhejte využít rovněž dodatečnou slevu 40 % na přeliv, melír nebo barvu, kterou získáte pouze v rámci této akce! Téhle nabídce nelze říci ne…

Musím napsat, že bych takový kupón užila několikrát měsíčně! Protože kůra vám skvěle zregeneruje vlasy, od kadeřníka drží účes daleko déle, navštívíte krásné prostředí v centru Prahy a ještě je to bez práce. Ideální poukaz pro každou z nás!

Poukaz za 399 korun na kadeřnické služby zahrnuje:

  • mytí
  • 20 minut hloubkové regenerační kúry HRS (otevření vlasů speciálním šamponem, doplnění vlasů keratinem, hydratační, vyživující maska)
  • masáž hlavy
  • střih
  • foukání
  • žehlení
  • V rámci návštěvy vás čeká také poradenství v péči o vlasy zdarma
  • Hýčkána budete značkovou vlasovou kosmetikou J Beverly Hills
  • A aby toho nebylo málo, salon vám nabídne ještě 40% slevu na přeliv, melír nebo barvu jen pro držitele Amplión poukazu

Kupte si slevu již nyní na portálu Amplion.cz

Co vás čeká zítra?

Už zítra se můžete těšit na poslední redakční test  - procedura zvaná IPL - trvalé odstranění chloupků. 

Přehled testovaných služeb naleznete zde!

Více se dozvíte na www.avantgarda.eu

Češi v Primarku: Výlet i zábava, lidi za udržitelnost platit nechtějí, říká Louženská | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama