reklama

Tato rubrika vám přináší zkušenosti, tipy a rady týkající se různých kosmetických procedur, potravin, nebo domácích elektrospotřebičů a dalších produktů a procedur, které za vás redakce Ženy vyzkoušela.

Šéfredaktorka Líba vyzkoušela doslova na vlastní kůži trvalé odstranění chloupků metodou IPL neboli pulzním světlem.

Redaktorka Hanka otestovala Kryolipolýzu, která slibuje účinnou bezbolestnou liposukci zmražením tukových buněk. Přečtěte si, jak procedura probíhá a jaké jsou výsledky. Hanka si také nechala vypnout pleť pomocí kryoelektroforézy - nové účinné metody zpevnění a modelace pokožky. Co všechno kryoelektroforéza obnáší a kolik vás bude stát? A do třetice Hanka vyzkoušela, jak vypadá Beauty Day ve škole líčení.

Katka chtěla se chtěla opálit a ještě si u toho zlepšit postavu. Vyzkoušela tedy novinku - solárium s vibrační plošinou. Funguje to? Jak celý proces vypadá? Redaktorka absolvala další proceduru zvanou Fitness wrap, jejíž součástí byla radiofrekvenční neinvazivní liposukce. Ztratila nějaké centimentry? Vylepšila se jí pokožka těla?

Líba za vás vyzkoušela "krabičkovou dietu" společnosti I Feel Well Dieta v pohodě. Shodila nějaké kilogramy? Bylo dietní jídlo chutné?

Editorka Monika otestovala Vibrostation. Reklama slibuje, že zhubnete bez cvičení, stačí stát. Je to pravda nebo výmysl? Vyzkoušela také tzv. H.E.A.T. přístroj, což je speciální mechanický běžící pás, který dokáže plynule měnit sklon, a tím imitovat chůzi a běh od roviny až po horský terén. Funguje to?

Související články

reklama
reklama
reklama