reklama

Jaké hodinky jsou nejpopulárnější? Zjistili jsme to!

Jaké hodinky se na internetu nejvíce kupují? Které typy vyhledáváme? Přinášíme vám žebříček těch nejoblíbenějších

Foto: Profimedia.cz

Jaké hodinky se prodávají? Které značky a modely patří mezi nejoblíbenější v českých e-shopech? Přinášíme vám žebříček nejpopulárnějších hodinek!

Stříbrná klasika

Nejoblíbenější jsou dámské náramkové hodinky Casio LTP-2069 ve stříbrné barvě. Řemínek je vyroben z oceli, ciferník má arabské číslice. Tyto šik analogové hodinky jsou odolné proti vodě během sprchování a mytí. Ceny začínají na 890 korunách.

Sportovní dámské hodinky

Na druhém místě jsou dámské sportovní hodinky Casio DW-6900. Jsou vyrobené z plastu a dostupné v několika barevnách variantách. Jsou podsvícené, mají stopky i budík. Vodotěsnost těchto digitálních hodinek je samozřejmostí. Kupíte je od 1619 korun.

Luxus pro pány

Top tři uzavírají pánské sportovní hodinky Casio ECS-M300. Hodinky jsou digitální a analogové zároveň. Tyto luxusní hodinky jsou solárně napájené a řízené radiovým signálem. Hodinky mají budík, stopky i podsvícení a jsou odolné i při plavání. Stojí kolem 5900 korun.

Hodinky se silikony? Proč ne!

Na sedmém místě jsou originální silikonové hodinky Silikon Watch Square v různých barvách od zelené přes žlutou. Jejich hlavním rysem je čtvercový analogový ciferník s ručičkami, což nebývá u jiných silikonových hodinek zvykem. Mají poměrně masivní konstrukci a jsou vhodné pro muže i pro ženy. Designově jsou univerzální - vhodné k elegantnímu i sportovnímu oděvu. Pořídíte je za pouhých 88 korun.

Kauza Bečva: Řekli mi, že není třeba najít viníka. Chybí klíčové vzorky, říká expert | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama