reklama

Značkové oblečení světoznámého módního návrháře Tommyho Hilfigera je vhodné pro každého člověka, který se cítí mladý. Patří k nejpopulárnějším a nejoblíbenějším značkám vůbec.

Jde o jednoduchý a elegantní americký styl. Pohodlné oblečení pro volný čas i sport. Co se konfekce týče, má u nás dobré jméno. Jeho móda je svěží a příjemná. Kromě oblečení překvapí působivými doplňky, kterými jsou například hodinky.

Milovníci trendy módy si mohou vybrat nejen oblečení a hodinky, ale také kabelky, boty, pásky, peněženky a dokonce parfémy.

Kolekce Jaro 2012 Pop Prep

Nová kolekce pro rok 2012 se jmenuje Pop Prep. V kolekci jsou nejvíce patrné odstíny modré, červené a zelené. Prostupují celou kolekci. Jako vzor se nejčastěji objevují proužky. Šortky, džíny a kalhoty mají lampasy, což působí jako luxusní smoking.

Zajímavostí nové kolekce je spojení Varsity jacket se sakem. Mokasíny s maskáčovým vzorem jsou jediným úletem celé kolekce.

Hodinky a Tommy Hilfinger

Vybrat si můžeme mezi ciferníky různých tvarů a velikostí. Oblíbeným stylem jsou hranaté červené hodinky. Díky netradičnímu ciferníku působí trochu i starobyle. Kolekcí stříbrných hodinek s nádechem růžové udělal ženám velkou radost. Originálním kouskem jsou hodinky bez číslic.

Kdo je Tommy Hilfinger?

Jako svůj zdroj inspirace uvádí hudbu. Ta ho také dostala na vrchol. Poprvé si jeho svetr oblékl rapper Snoop Dogg v roce 1994. Od té doby je pro všechny mladé "cool návrhářem". Spolupracuje s Rolling Stones, Britney Spears, Aaliyah nebo s Beyoncé.

Narodil se v roce 1951. Začínal tak, že nakupoval oblečení, které upravil, a pak prodával. Vlastní značku založil v roce 1984 za pomocí indického investora. V současné době zaměstnává pět a půl tisíce zaměstnanců.

Podařilo se mu zasáhnout americkou mládež. Razí myšlenku, že nové trendy vznikají na ulici. Jednoduchost a jasná rozpoznatelnost jeho rukopisu z něj udělala známého po celém světě.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Související články

reklama
reklama
reklama