reklama

Co lidé nejvíce kupují v e-shopech? Mobily

Jaké produkty frčí? Co se prodává v českých e-shopech? Přinášíme vám žebříček deseti nejoblíbenějších

Samsung Galaxy S II
Samsung Galaxy S II | Foto: SAMSUNG.COM

O jaké produkty se zákazníci zajímají na českém internetu nejvíce? Přinášíme vám přehled nejoblíbenějších produktů z posledních dnů.

Na prvním  místě žebříčku Heureky je mobilní telefon Samsung i9100 Galaxy S II, který je vybavený  novým výkonným procesorem, špičkovým dotykovým displejem, operačním systémem Google Android a řadou dalších lákavých vlastností. Telefon pořídíte od deseti tisíc korun.Na druhé příčce je mobilní telefon Samsung S5830 Galaxy Ace, jež nabízí plně integrované jednostránkové rozložení, ve kterém se zobrazuje váš telefonní seznam, rychlé zprávy, e-maily a sociální sítě. Ceny začínají na 4300 korunách.

Top tři uzavírá mobil Nokia N8. Špičkově vybavený telefon má pevnou konstrukci, tělo z kovového korpusu a skleněný displej. Fotoaparát s optikou Carl Zeiss a xenonovým bleskem je dominantou zadní části telefonu a pořídíte s ním skvělé fotografie a natočíte videa v HD rozlišení. Cena se pohybuje kolem 5700 korun.

Všechna zbylá místa top deseti nejpopulárnějších produktů obsazují mobilní telefony značek Nokia, Samsung či HTC. Do žebříčku se na deváté místo probojoval Microsoft Xbox 360 Kinect Bundle. Xbox je fenoménem posledních let v oblasti video her v HD rozlišení a svým příznivcům představuje zbrusu nový kabát s celou řadou novinek a vylepšení. Navíc vše je v balení se systémem Kinect pro ovládání vybraných her pohybem těla + soubor her Kinect Adventures. Ceny produktu začínají na 8188 korunách.

 

 

Povinnost 1,5 metru pomůže cyklistům i řidičům, po nehodě už je pozdě, říká Kindl | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama