reklama

Módní trendy

Sledovat módní trendy je základem toho, abychom mohli jít s dobou. Je třeba vědět, které oblečení se nosí, jakou kosmetiku používat, kam zajít ke kadeřníkovi, nebo jak se bydlí. Délka jednotlivých sezón se liší podle odvětví. V módě jde o dvě až čtyři sezóny. Ženy sledují styl oblečení na jaro, léto, podzim a zimu. Jednotlivé styly udávají módní domy, módní návrháři, módní značky, společnosti a světové trendy.

Budeme sledovat jednotlivé módní trendy na trhu s elektronikou, oblečením, bydlením, doplňky, účesy, líčením a životním stylem. Prohlédnete si jednotlivé tipy, co se právě nosí na ples, do společnosti, na svatbu, nebo na obchodní jednání. Prozradíme, jak si vybavit byt, abychom šli s dobou. Ukážeme vám kabelky, které zapůsobí při pohovoru.

Základem toho, abychom v oblečení vypadali moderně, je třeba znát barvu, která je pro sezónu aktuální. Během několika let se prostřídala barevnost s jednoduchostí. V módě byly barvy od bílé až po petrolejovou, která provází rok 2012. Střih kalhot si prošel zvonáčovým obdobím až po trubkovité, které se staly hitem pro rok 2011.

Trvalá na vlasech je už dávno pryč. Díky kulmám, žehličkám na vlasy a kvalitním přípravkům je možné měnit účes každý den. I v kadeřnictví platí, že v jednoduchosti je krása, proto se volí jemné melíry o pár odstínu tmavší nebo světlejší proti zbytku barvy. Pro rok 2011 se stal oblíbeným lehký a vzdušný střih různých délek. K jednotlivým účesům je vhodné kombinovat ten správný styl brýlí.

Co se týče bydlení, i tam došlo k velkým změnám. Dvougenerační domy se vyměnily za vzdušné byty v podobě loftů. Otevřené prostory a minimalistický nábytek se stal fenoménem u mladých lidí. Kromě netradičních barev na interiérových zdích se objevují tapety a kombinace více materiálů, kde se od roku 2011 upřednostňuje sklo, nerez a kámen. Do módy se opět vrací závěsy a záclony. Doplňky v koupelně si hrají s barevností, ale stále dodržují linii jednoduchosti.

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama