reklama

Petr Havlíček

Petr Havlíček je přední český výživový poradce známý také díky oblíbenému televiznímu pořadu TV Prima Jste to, co jíte.

Petr Havlíček se narodil roku 1969 v Ústí nad Labem. Vystudoval Vysokou školu zemědělskou v Brně. Po studiu se začal specializovat na doplňkovou a sportovní výživu a nutriční programy pro úpravu hmotnosti.

Od roku 1995 pracuje jako odborný konzultant v oblasti výživy. Mezi jeho klienty se řadily například tuzemské sportovní osobnosti jako Kateřina Neumannová, Tomáš Dvořák nebo Roman Šebrle.

Od roku 1999 pracoval jako poradce největšího tuzemského producenta doplňkové a sportovní výživy.

Jste to, co jíte

Televizní diváci budou Petra Havlíčka znát především díky pořadu TV Prima Jste to, co jíte. Populární projekt není jen o hubnutí, ale především o zdravém životním stylu.
Více se dozvíte v online záznamech jednotlivých epizod na oficiálních stránkách pořadu Jste to, co jíte >>

Kromě populární reality show Jste to, co jíte, kde tvořil dvojici s Kateřinou Cajthamlovou, provázel také pořadem Souboj v těžké váze.

Vím, co jím

Havlíček je také spojen se značkou Vím, co jím. Na webu Žena.cz si můžete v této souvislosti online přehrát sérii videí ve kterých radí, jak si správně vybrat šunku, sýry, jak se kvalitně nasnídat nebo jak připravit přílohu.

Knihy o zdravém životním stylu

Petr Havlíček je autorem či spoluautorem řady knižních publikací (např. Výživa pro sportovce, Superjídelníček, Jídlo jako životní styl, Hezky česky, hravě a zdravě!) a odborných článků o výživě a zdravém životním stylu. Kromě toho přednáší a vede Centrum Petra Havlíčka zaměřené na diagnostiku a výživové poradenství.

Na oficiálních stránkách výživového poradce Petra Havlíčka se můžete dozvědět více o oblíbeném 60denním jídelníčku >>

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama