reklama

Na problémovou pleť zkuste kosmetiku z Persie

Perská kosmetika slibuje bezproblémovou pleť díky íránským bylinkám

Problémová pleť nebo dermatologické potíže jsou v současnosti problémem mnoha žen i mužů. Zároveň se stále častěji osvědčuje kosmetika na přírodní bázi, ať už se jedná o krémy, masky na obličej nebo šampony. Stále diskutovanější je i perská kosmetika.
Její propagátorkou je Vera Amlerová Rowichdi, rodačka z Íránu, která vystudovala medicínu v České republice, a jejíž výrobky vycházejí z rodinné receptury a jedinečných bylinek z Persie.

Zejména pro mastnou pleť a akné je určena maska Suraia. Podle mnoha žen je jejich pleť již po první aplikaci hladší a čistší. Maska je schopna i postupně odstraňovat pigmentové skvrny a pomáhá udržet mladistvý vzhled pleti.

Hydratační pleťový krém Muna podporuje buněčnou strukturu pleti a obnovuje její elasticitu. Jako ostatní perská kosmetika je vyroben z přírodních produktů z Íránu. Oční krém Muna navíc obsahuje ovocné složky, které jsou šetrné k očnímu okolí.

Na vypadávání vlasů a problémy s pokožkou hlavy se hodí šampon Aktamir, vyrobený z mořských řas a íránských přírodních produktů. Šampon zmírňuje lupénku, ekzém, atopický ekzém a padání vlasů, zároveň podporuje jejich růst.

Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama