reklama

Jak vybrat šampón na vlasy? Představujeme novinky

K péči o vlasy patří neodmyslitelně i šampón, ale z čeho si vybrat?

Na českém trhu je neuvěřitelné množství šampónůVybrat si může být těžké. Podívejte na námi vybrané tipy a novinky z oblasti profesionálních šampónů pro amatérské použití.

Syoss Smooth relax

Nová řada prémiové vlasové péče. Po použití tohoto šampónu slibuje výrobce vlasům neuvěřitelný lesk. Jedná se o profesionální péči, která se postará o účes, jako od kadeřníka. Už po prvním umytí poznáte, že je to přesně ten samý pocit. Vlasy jsou krásně uhlazené a narovnané. Přípravek je určen pro profesionální péči proti nechtěnému krepatění. Šampón se dobře doplňuje s kondicionérem ze stejné řady a pro ještě dokonalejší vzhled, je dobré použít intenzivně uhlazující masku z řady Smooth relax. V nabídce výrobků Syoss je i šampón na větší objem, proti lupům, pro hodně se mastící vlasy a jiné podpůrné doplňkové výrobky. Větší balení koupíte kolem 120 korun.

L´Oréal Professionnel Série Expert Age Supreme

Profesionální šampon lze koupit pořídit za vyšší cenu - konkrétně kolem 600 korun. K tomuto výrobku je zapotřebí si ještě dokoupit pumpičku, protože není součástí balení. Patří mezi špíčku v oblasti šampónů, které dokáží posilnit totálně zničené vlasy. Je vhodný pro jemné vlasy, které získají objemu. Jedná se o revitalizační šampón, který regeneruje a omlazuje vlas do hloubky.  Vlasy jsou po pleti druhou nejzatěžovanější oblastí našeho těla. Působí na ně negativní vlivy z okolí a zanechává v nich nečistoty. Složka OMEGA 6 podporuje účinek polyphenolů, které jsou součástí výtažku z čaje. Přípravek je vhodně důkladně vmasírovat do pokožky, nechat chvíli působit a poté důkladně spláchnout.

Head&shoulders - Moisturizing scalp care

Tento šampon je určený pro pokožku s větším výskytem lupů. Značka je všeobecně uznávaná díky svým úspěchům v boji proti lupům, ale přesto se rozhodla vyrobit speciální šampón, který jde na tento problém odjinud. Velmi hluboko a pečlivě hydratuje suchou pokožku a dodává jí potřebné živiny. Suchá pokožka je totiž prvním faktorem pro tvorbu lupů. Cena za větší balení je kolem 120 korun.

Pokud si nebudete vědět rady, je dobré se poradit s kadeřníkem, on nejlíp zná vaše vlasy a jejich vlastnosti. Jedna rada závěrem, občas je dobré zainvestovat více, do prostředků, díky kterým se nejen budeme cítit lépe, ale budeme tak i vypadat.

Hospoda v Obecním domě bere dech. Prozkoumejte další "neznámé" části ikonické stavby | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama