reklama

Jedna z největších kosmetických firem současnosti - Lancôme má své kořeny až v roce 1935. Jde o oblíbenou značku pro ženy mladé i ve středním věku. Její symbol zlaté růže zná každý.

Zakladatelem Lancôme byl Armand Petitjean. Značku firmy našel na dovolené na francouzském venkově. Prohlížel si ruiny zámku La Chaâteu de Lancome, které byly zarostlé planými růžemi. Prvními výrobky byla pětice parfémů na veletrhu Universal Exhibition v Bruselu. Potom se společnost pokusila o pleťovou a dekorativní kosmetiku.

V dnešní době si můžeme zakoupit celou škálu kvalitních kosmetických výrobků a parfému. Vybere si nejen žen, ale také muž.

Nejvíce se s touto značkou můžete seznámit v Lancôme beauty institute, kde jsou k vyzkoušení nejmodernější séra, která byla vyvinutá v laboratořích Lancôme. Vybrat si můžete z Génifique Aktivátoru mládí a séra Visionnaire, které je ikonou celé značky.

Armand Petitjean, zakladatel značky chtěl celý svůj život zasvětit tomu, aby ženám dopřál nejlepší péči na světě.

Široký sortiment a kvalita

Společnost klade velký důraz na výzkum vysoce kvalitních složek a na harmonii mezi vůní a barvou. Díky zkušenostem, které jsou díky šedesátileté praxi, znají pokožku dokonale. Ovládají její funkci a ví, co potřebuje žena k tomu, aby měla zdravou, svěží a mladistvou pleť.

Mezi známé tváře této značky patří Kate Winslet a Julia Roberts. Luxusní ošetření a líčení si dopřávají ženy na celém světě.

Ženy si mohou zakoupit kromě parfémů i pleťové denní a noční krémy, séra, která omladí pokožku, tonikum, make up a celou řadu výrobků, které spadají do kategorie kosmetický výrobek. Vybrat si můžeme z řady proti stárnutí, hydratační péči, čištění pleti, dekorativní kosmetiku, péči o tělo, řadu pro muže a samoopalovací produkty.

Věda nebo krása?

Lancôme bere krásu jako vědu, která se musí neustále zdokonalovat a vylepšovat. Tato kosmetická značka se prodává ve více než 140 zemích světa.

Značka zaměstnává 2 700 odborníků a vědců. Neustále hledají nové cesty a produkty. Všechny výrobky jsou dermatologicky a oftalmologicky testované. Testů se účastní dobrovolníci. Společnost se snaží chránit životní prostředí. Všechny obaly jsou navržené tak, aby nezatěžovaly životní prostředí. Výrobky nejsou testované na zvířatech.

Lancôme omlazuje!

Lancome nastavuje nové standardy v cílené protivráskové péči o pleť. Nejoblíbenější je textilní maska z čistě přírodních vláken. Je napuštěná luxusním koncentrovaným sérem, které efektivně hydratuje, obnovuje a rozjasňuje pleť. V balení najdeme šest masek, každá je určená pro jedno použití.

Výsledky se dostavují po několika dnech. Maska hloubkově obnovuje pokožku. Pleť je intenzivně hydratovaná, vyhlazená a rozjasněná. Maska obnovuje elasticitu a pevnost.

Masku necháváme na obličeji pět až deset minut. Ošetření můžeme používat každý den po dobu osmnácti dnů, jako intenzivní omlazující kůru, nebo dvakrát až třikrát týdně pro okamžité zkrášlení pleti. Cena omlazující masky se pohybuje kolem 2 999 korun a přesný název je Maska na zralou pleť Absolue Preminum BX.

Související články

reklama
reklama
reklama