reklama

I vy můžete být majitelkou nádherného zadečku

Dokonalé pozadí není jen výsadou modelek. Vyzkoušejte pět jednoduchých cviků, které zpevní a pozvednou.

Foto: Profimedia.cz

Dokonalé pozadí není jen výsadou modelek. Vyzkoušejte pět jednoduchých cviků, které zpevní a pozvednou. Ne každá z nás má to štěstí, že jí příroda nadělila do vínku dokonalé pozadí. A pokud už má žena za sebou porod, musí se o hezký tvar půlek postarat sama. Jíst šestkrát denně v malých dávkách, používat vhodnou zpevňující kosmetiku a hlavně cvičit.

Zapomeňte, že přísná dieta je jednou z cest, jak docílit krásného zadečku. Sice shodíte pár kil, ale vaše pozadí bude scvrklé a povislé. Zkuste spíše ubrat z jídelníčku cukry a tuky, jezte vlákninu v podobě ovoce a zeleniny a také hodně pijte, asi 2 - 3 l vody denně. Pokud takto upravenou stravu doplníte o pohyb, budete mile překvapeny z výsledku, který se zaručeně dostaví.

Krémy bez záruky

Existuje mnoho přípravků, které hlásají, že vás zbaví celulitidy, zpevní zadeček a stehna. Stačí jen partie namazat. Není to úplně tak. Kosmetika může podpůrně fungovat až tehdy, pokud se začnete hýbat. Každopádně i péče o pokožku je velice důležitá, proto určitě sáhněte po přípravcích, které pomáhají odstraňovat podkožní tuk a mají blahodárný účinek pro pružnost a vzhled pokožky. Každý večer při sprchování pokožku zadečku kartáčujte speciální masážní hlavicí. Zlepší se proudění v lymfatických cévách a pokožka se napne.

Masáž pozadí - příjemná i užitečná!

Masáže jsou velice uklidňující a prospěšné. Požádejte partnera, aby vám pozadí nějakou emulzí pořádně promasíroval. Nebude určitě proti a vy spojíte příjemné s užitečným. Masáž rozproudí krevní oběh, a tím se vylepší vzhled celulitidy. A kdoví - může i nastartovat pořádně divoké milování.

Jaký pohyb tvaruje pozadí

- chůze do schodů
- jóga
- in-line brusle
- cyklistika
- plavání
- squash

5 cviků pro krásný zadeček

1. Propínání na střídačku
Položte se na záda, nohy mírně pokrčte a chodidla pevně položte na zem. Nohy a boky musí být v jedné linii. Zvedněte pánev, natáhněte levou nohu mírně šikmo vzhůru a držte 10 vteřin. Cvičte prvně pravou a pak levou nohou. Zopakujte 5x až 10x.

2. Zvedačky nohou
Klekněte si a podepřete se na předloktí. Natáhněte pravou nohu a zvedněte, aby byla v jedné rovině se zády. Držte 5 vteřin, hluboce se nadechněte, nohu stáhněte, ale nedotýkejte se země. Zopakujte 10-15x. Pak nohy vyměňte.

3. Plavec
Lehněte si na břicho, nohy a paže natáhněte. Nadechněte se, břicho vtáhněte směrem k páteři a zároveň zvedněte levou ruku a pravou nohu. 15 vteřin držte, pak pomalu položte a vyměňte ruku a nohu. Zopakujte 5x.

4. Dřepy
Stůjte vzpřímeně, nohy rozkročte, pánev lehce nahněte dopředu. Dejte ruce v bok a zadek posuňte dozadu (jako když se chcete posadit na židli). Držte 10 vteřin, nadechněte se, narovnejte se a pokračujte. Zopakujte 5x.

5. Trénink hýždí
Stůjte vzpřímeně, stehno pravé nohy vytáhněte vodorovně nahoru. Držte 15 vteřin. Levá noha je přitom rovná, hýžďový sval je napnutý. Potom změňte nohu a opakujte 10-15x.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama