reklama

Krabičková dieta je vhodný způsob pro zdravé hubnutí. Jde o exkluzivní službu pro pohodlnou a zdravou redukci váhy. Denně je domů doručeno pět nutričně vyvážených porcí čerstvě připraveného jídla. Používají se kvalitní a vhodné suroviny.

Jídelníčky navrhuje dietolog, aby redukce váhy byla pozvolná, přirozená a pod kontrolou. Jde o hubnutí, které má trvalé výsledky. Zákazníci poznají, co přesně znamená zdravá výživa. Pochopí, jak je jednoduché jíst pestré a chutné jídlo.

Většina dodavatelů se snaží používat co nejméně jídla bez konzervantů a chemie. Zájemci si mohou vybrat z několika nabízených jídelníčků s různou kalorickou hodnotou. Dieta musí vyhovovat individuálním potřebám. Úbytek váhy je kolem pěti až sedmi kilogramů. Jde o hubnuti, kdy z těla odstraňujeme tuk, ne svalovou hmotu.

Aby byla surovina čerstvá, odebírají se některé potraviny od místních pěstitelů. Exotické plodiny se nakupují přímo od dovozců. Jídlo je připravované klasickým poctivým vařením bez nezdravých, moderních doplňků a polotovarů.

Používají se BIO potraviny, mořská sůl, čerstvé bylinky, vaření v páře, olivový olej. Pro minimální ztrátu vitamínů a živin se dodržují kuchařské postupy. Jídla jsou balena do jednorázových plastových krabiček. Chutě se během transportu nemísí. Krabičky jsou uzavřené pod vysokou teplotou a zavařené do tenké fólie. Každý obal je označený nálepkou, abychom poznali, co je svačina, a co oběd. Každý pokrm je doplněný nutričními hodnotami a logem mikrovlnné trouby, aby bylo zcela jasné, co a jak musíme ohřívat.

Denní energetická hodnota se pohubuje od pěti do sedmi tisíc kJ. Jídelníček obsahuje více bílkovin a méně sacharidů. Všechny sacharidy mají co možná nejnižší glykemický index. Rozvoz je zajištěný každý den v domluvenou hodinu.

Jak se přihlásit do krabičkové diety?

Pokud se rozhodneme tuto dietu podstoupit. Je třeba kontaktovat firmu. Většinou se nejprve prochází zdravotní stav. Následuje nabídnutí vhodného režimu a domluví se místo a čas doručování. V případě zájmu, je možné osobně prokonzultovat jídlo u dietologa. Po prvním týdnu se prošetřuje, zda porce a jídlo vyhovuje. Režim je možné kdykoliv přerušit.

Za jak dlouho zhubnu?

Jde o pozvolné a přirozené hubnutí. Každý den je nutné sníst pět porcí. Jídlo je připravováno pro lidi, kteří se výrazně fyzicky nepohybují. Hubne se pouze tuk. Svalová hmota zůstává a nijak se neztrácí. Díky pozvolnému hubnutí nedojde k JO-JO efektu. Ženy za měsíc hubnou kolem pěti kilogramů. U mužů, kteří vládnou rychlejším metabolismem, jde váha dolů o sedm kilogramů.

Ukázkový jídelníček společnosti abcDiety

Snídaně: Celozrnná bageta plněná krůtí šunkou a sýrem gervais (1000kJ)
Přesnídávka: Hruškový jogurt (800kJ)
Oběd: Dušený pikantní losos s růžovým zázvorem, smetanový špenát (1750kJ)
Svačina: Mozarella s rajčaty a ledový salát (600kJ)
Večeře: Chilli corn carne, nočky (1150kj)

Celkově: 5300 kJ /den

Kolik stojí hubnutí s krabičkovou dietou?

Při hubnutí je nutné u žen jíst pět porcí denně. Pokud si přejeme jídlo dodávat i v sobotu, celkový počet dnů za měsíc je dvacet čtyři. Ženy za tuto dietu zaplatí osm tisíc osm set korun měsíčně. U mužů se doporučuje jíst šestkrát denně, proto je dieta vyjde na téměř deset tisíc korun za měsíc.

Zvolit si také můžeme dodávání pouze obědů a večeří. Pro ženy dvě porce jídla vyjdou na čtyři tisíce pět set za měsíc a muži si zaplatí za tři porce jídla (polévka, salát) pět tisíc dvě stě korun za měsíc.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Související články

reklama
reklama
reklama