reklama

Skutečně zhubnout a nehladovět? Zkuste KetoDiet.

Skutečně zhubnout a nehladovět? Zkuste KetoDiet.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.

Také si říkáte něco podobného a cítíte se provinile? Nemusíte, známe to totiž skoro všichni. Pokud se stále trápíte s nadbytečnými kily a závidíte kamarádkám krásnou, štíhlou postavu, je nejvyšší čas s tím něco udělat. Velkým pomocníkem vám může být bílkovinná dieta KetoDiet.

Koncept bílkovinné diety vznikl již před několika lety v USA, kde se stal díky rychlým a především trvalým výsledkům doslova hitem. Jeho základem je pravidelná konzumace kvalitních bílkovin, které tělu dodáváte ve formě instantních proteinových jídel, zároveň omezíte veškeré cukry a tuky a svůj jídelníček doplňujete nejrůzněji upravovanou zeleninou. Tělo tak začne spalovat výhradně vaši tukovou tkáň a nabraná kila jdou rychle dolů.

Další velkou výhodou KetoDiet je naprostá absence pocitu hladu a díky změně spalování i navození příjemného pocitu, který při dietách není právě častým jevem. I díky němu budete mít sama ze sebe radost.

Základním produktem KetoDiet je 14 denní balíček BASIC, který obsahuje 70 proteinových jídel s jahodovou, karamelovou nebo vanilkovo-oříškovou příchutí. Jídla jsou obohacena o potřebné vitamíny, minerály, vlákninu a navíc i o Omega 3 a 6 esenciální mastné kyseliny, které pozitivně působí především na srdce, cévy a celý nervový systém.

Pokud si objednáte rovnou 2 balíčky KetoDiet BASIC na celý měsíc, získáte jako DÁREK osobní váhu a praktický šejkr pro jednodušší přípravu proteinového jídla.

A protože jsou Vánoce za dveřmi, máme pro vás exkluzivní SVÁTEČNÍ SLEVU! A platí jen od 28.11. do 19.12.2011!

Pamatujte, že před vlastní dietou je dobré si stanovit jasný cíl, mít motivaci. Hubnutí vám pak půjde mnohem snáz. A my vám s ním pomůžeme.

www.ketodiet.cz

Girstlová: Mnoho rodičů udělalo z dětí manažery čehokoliv. Umět řemeslo je hodnota | Video: Daniela Písařovicová
reklama
reklama
reklama