reklama

Vyzkoušeli jsme za vás: Jídlo, po kterém zhubnete!

Současný velmi vytížený člověk má málokdy možnost dokonale si propočítat a zrealizovat svoje redukční stravování. A tak mu může pomoci krabičková dieta.

Foto: I Feel Well

Dnešní trh nabízí mnoho tak zvaných „krabičkových diet" v různých kombinacích a variantách: pro muže, ženy, děti, diabetiky, celiaky, manažery… Za dobu, co tento fenomén „vtrhl" do Čech jich mnoho vzniklo a nemálo zaniklo.

Přestože úspěšné hubnutí spočívá ve změně životního stylu, obézních lidí u nás neubývá, 52 % procent dospělých má váhu vyšší, než odpovídá normě. Kromě špatného režimu jídla a celkové uspěchanosti, jež jídlo jako takové odsouvá na vedlejší kolej, mohou být příčinou i špatně volené porce jídla.
Buď jsou příliš malé, což znamená rychlý pokles váhy, ale i neméně rychlý nástup jo-jo efektu. Nebo jsou naopak příliš velké a pak ani fakt, že jíme zdravě, nevede ke kýženému výsledku. Tím je optimální a zdravý pokles váhy 2 - 4 kg měsíčně. Současný a po všech stránkách vytížený člověk si má málokdy možnost dokonale propočítat a zrealizovat svoje ideální redukční stravování a proto na českém trhu začal koncem minulého roku působit nový hráč v oblasti dietního stravování, společnost I Feel Well Dieta v pohodě.

Jak to celé probíhá?

Klient obdrží každé ráno pět jídel na místo, které si zvolí, ať už je to kancelář nebo domov. Jídelníček tvoří čerstvá a nutričně vyvážená jídla s  optimální energetickou hodnotou a zastoupením nejdůležitějších nutrientů.  „Největší důraz klademe na kvalitu vstupních surovin, všechny naše pokrmy jsou připravovány od základu, bez používání polotovarů a zbytečných dochucovadel," vysvětluje Martin Gruber, jednatel společnosti I Feel Well.

Přípravou stravovacích jídelníčků se zabývá tým předních odborníků včetně specialistů z Centra preventivní medicíny v čele s primářem MUDr. René Vlasákem. Dieta v pohodě nabízí širokou škálu programů, které se neustále doplňují a obměňují. Kromě základního redukčního programu Classic mohou náročnější klienti volit program Gurmán.  Společnost nabízí též speciální jídelníčky pro diabetiky, celiaky a vegetariány.  Novinkou je program pro ty, kteří váhu redukovat nepotřebují, ale chtějí mít vyvážený a pravidelný přísun pestrého jídla nebo se obávají možnosti jo-jo efektu. Dieta v pohodě připravila speciální jídelníček i pro klienty, kteří díky vyšší tělesné aktivitě potřebují jiný kalorický příjem.

Další zajímavostí společnosti Dieta v pohodě je stravovací program Metabolic, který vychází z individuálních metabolických nároků klienta.

Jídla si může zájemce jednoduše vybrat a objednat na webových stránkách společnosti. Doprava na základě přání klienta je v ceně programů již zahrnuta. Vyzvedávat si ho samozřejmě můžete přímo u výrobce.

Vyzkoušeli jsme za vás:

Jistě si někdo z vás vzpomene na mražené vakuované krabice nevábného vzhledu, kdy jste během hypnotizování mikrovlnné trouby čekali na zázrak, který se většinou nekonal a tak jste s představou - po tomhle jistě zhubnu - zhltli něco, co nemělo ani  barvu, ani chuť.

 Ale doba se naštěstí změnila a dnes si můžete v klidu své kanceláře dopřát nejenom dobře vypadající jídlo, ale i výbornou chuť. Shodou okolností (když jsme zrovna v redakci testovali jídelníček I Feel Well) si ho objednali i naši manažeři ve firmě! Je totiž ideální nejen pro ženy, ale i zaneprázdněné muže, kteří nemají ani čas jít do restaurace během své pracovní doby.
Jídlo je opravdu chutné a krásně vypadá. S první donáškou dostanete papír, na kterém je napsáno, na co se celý týden můžete těšit a opravdu se těšit budete!

A nebojte, hlad mít nebudete!

Naopak, abychom nezapomínali na jídlo, nastavovali jsme si budík na mobilu.
Možná se některým z vás bude zdát cena příliš vysoká, ale ten pocit kdy přijdete  do práce a na recepci vás čeká voňavý balíček, je k nezaplacení! Navíc máte ráno více času pro sebe, nezdržujete se přípravou a taháním všech těch krabiček a pytlíků v MHD, kdy strachy trpíte, zda „ta" krabička opravdu přežije a neskončí obsah v kabelce. A hlavně, naučíte se pravidelně jíst a budete přesně vědět, co je málo a naopak, co už je moc!

Já osobně již teď vnímám, kolik jsem toho dokázala sníst v restauraci, než mi přinesli samotné jídlo! Toho pečiva s máslem, zbytečných čokolád během porad a těch šílených kil navíc! Škoda slov, vyzkoušejte - i týden se vám vyplatí. Dva jsou lepší a měsíc je ideální na shození 3-4 kil, změny životního stylu a radosti z toho, že vás nebolí žaludek, víte, co jíte a energie, které získáte.

I feel well a my říkáme YES!
Líba Drdáková, šéfredaktorka žena.cz.


P.S. Koneckonců budou Vánoce, co si s přítelem nadělit zkušební balíček? Popřemýšlejte, je to rozhodně tip na neotřelý dárek pro vaše blízké!

Vylepšete nejen své tělo, ale i svůj vzhled

Novinkou je komplexní služba I Feel Well New Look, který nabízí zákazníkům možnost vylepšit svoji image od základu za pomoci odborníků. Zákazník má možnost dozvědět se, jaké barvy mu nejvíc sedí, jak se správně nalíčit, jaké oblečení si koupit a mnoho dalšího. „Řada klientů chce úplnou proměnu své image. V těchto případech nabízíme individuální péči, kdy například specialista pro klienta i nakoupí oblečení, které mu pak doručí do kanceláře, aby zákazník nemusel ztrácet čas v obchodech, což určitě řada z nás ocení", vysvětluje Martin Gruber.
Mezi klienty společnosti I Feel Well patří například Halina Pawlovská, která využívá služeb nového programu New Look.

Video: Ve vedru čekají i dvě hodiny. "Vyplatí se mi to," říkají návštěvníci Primarku | Video: Kristýna Pružinová
reklama
reklama
reklama