reklama

Finále šesté StarDance: Polívková předčila Kuchařovou

Taneční soutěž StarDance dospěla do velkého finále. V sobotu 21. prosince se vítězem šesté řady stala herečka Anna Polívková s tanečním partnerem Michalem Kurtišem. Na druhém místě skončila favorizovaná Taťána Kuchařová s Janem Onderem.

První večer Stardance - Michal Kurtiš a Anna Polívková
První večer Stardance - Michal Kurtiš a Anna Polívková | Foto: Jiří Herman/herminapress.cz

Taneční soutěž StarDance dospěla do velkého finále. V sobotu 21. prosince se vítězem šesté řady stala herečka Anna Polívková s tanečním partnerem Michalem Kurtišem. Na druhém místě skončila favorizovaná Taťána Kuchařová s Janem Onderem.

"Jsem nesmírně šťastná, děkuju všem - především pak tady Michalovi, který pro nás vymyslel opravdu skvělé choreografie. A děkuju, že se mnou nechal inspirovat," svěřila se bezprostředně po svém triumfu Anna Polívková.

O jejím vítězství rozhodly po osmi soutěžních večerech hlasy televizních diváků. Odborná porota ve složení Zdeněk Chlopčík, Jan Révai, Tatiana Drexler a Radek Balaš, která byla s obsazením finále velmi spokojená, udělila v souhrnu 118 bodů Táně Kuchařové a 116 bodů Anně Polívkové.

Závěrečným dílem opět provázeli Marek Eben a Tereza Kostková, kteří také předvedli své taneční umění při paso doble. Rozlučkový večer přinesl i další překvapení včetně návratu všech soutěžících na taneční parket.

 

Diváci tak znovu viděli Pavla Řezníčka s Lucií Hunčárovou, Matěje Rupperta s Alicí Stodůlkovou, Jitku Hosprovou s Lukášem Bartuňkem, Šárku Kašpárkovou s Janem Tománkem, Ondru Brzobohatého s Evou Krejčířovou a Imricha Bugára s Jitkou Šorfovou, kteří vypadli minulou sobotu a obsadili tak třetí místo.

Dosavadní vítězové StarDance

Prvním vítězem StarDance se v prosinci 2006 stal Roman Vojtek s taneční partnerkou Kristýnou Coufalovou. Druhou řadu ovládli o rok později Aleš Valenta a Iva Langerová, třetí Dana Batulková s Janem Onderem, ve čtvrté řadě v roce 2010 zvítězili Pavel Kříž s Alicí Stodůlkovou a vloni si primát připsali Kateřina Baďurová a Jan Onder.

Čtěte také: StarDance: Nahlédněte s námi do zákulisí soutěže 

Přáli jste vítězství Anně Polívkové, nebo Taťáně Kuchařové? Diskutujte s námi pod článkem! 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Tanečník Jan Onder: Taťána je temperamentní pižďuch

Plesové šaty: Jak je vybrat a které barvy jsou v módě!

Virtuální sex: Malichernost, nebo už nevěra?

"Jsem rád, že se toho Iveta nedožila." Seriál o Bartošové to od blízkých schytal | Video: Michaela Lišková
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama