reklama

Ondřej Brzobohatý

Ondřej Brzobohatý je známý český herec, moderátor, muzikant a skladatel.

Nadějné začátky

Narodil se v roce 1983 do umělecké rodiny Radoslava Brzobohatého a slovenské herečky Hany Gregorové. Od dětství vyrůstal v Praze také se svou nevlastní sestrou Rolou.

Kromě talentu po rodičích v sobě objevil i hudební vlohy, proto se přihlásil na pražskou Konzervatoř Jaroslava Ježka, kde vystudoval klavír, skladbu a dirigování.

Renesanční osobnost

Ondřej byl členem české kapely Bůhví, se kterou se ale kvůli zaneprázdněnosti rozešel. Příležitostně vystupuje s dalšími muzikanty pod hlavičkou Bushmills Brothers. Skladatelsky a producentsky se v minulosti podílel například na nahrávkách Sámera Issy. Pracuje také na svém sólovém albu.

Video: Podívejte se na klip O. Brzobohatého k písni And The Oscar Goes To

Do povědomí televizních diváků se výrazně zapsal již v roce 2004 jako moderátor prvního ročníku soutěže Československá SuperStar.

Poté se objevil po boku svého otce v seriálu Ulice, kde si zahrál právníka Marka Stránského. Naposledy ho diváci mohli vidět v dalším populárním seriálu televize Nova Gympl s (r)učením omezeným.

Kromě toho hraje v Divadle Radka Brzobohatého, pro které také skládá hudbu.

Osobní život

V roce 2008 se oženil s dlouholetou přítelkyní Johanou Indrákovou, se kterou se ale čtyři roky na to rozvedl. Nyní je jeho oficiální přítelkyní modelka Miss World 2006 Taťána Kuchařová.

Když hvězdy tančí

Ondřej jako spousta jeho kolegů, přijal v roce 2013 nabídku zúčastnit se taneční soutěže České televize StarDance. Jeho partnerkou se stala profesionální tanečnice Eva Krejčířová. Více o StarDance se dozvíte na oficiálních stránkách pořadu.

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama