reklama

Taťána Gregor Brzobohatá

Taťána Gregor Brzobohatá, rozená Kuchařová, je česká modelka, která se v roce 2006 stala Miss České republiky a ve stejném roce rovněž Miss World.

Slovenský původ

Taťána Kuchařová se narodila na Slovensku, odkud pochází její otec. Po rozvodu rodičů se přestěhovala do východočeského města Opočno, kde si její matka našla nového partnera.

Úspěchy v soutěžích krásy

V dubnu 2006 se zelenooká blondýnka stala kromě Miss České republiky i Miss Sympatie, Miss Sahara, Miss Nejsympatičtější hlas a Miss Elegance. V září stejného roku odletěla na Miss World, kterou nakonec v konkurenci 103 finalistek vyhrála. O velkém úspěchu svědčí i další dílčí ocenění v rámci této prestižní mezinárodní soutěže krásy, druhé místo v soutěži Miss Bikini a čtvrté místo v Peoples Choice Award (tipování diváků na internetu).

Muži po jejím boku

Jejím partnerem byl do roku 2009 pražský radní Milan Richter. Nějakou dobu randila i s kolegou z branže, modelem Lenem Carlsonem. Na začátku roku 2013 se dala dohromady s českým hercem a muzikantem Ondřejem Brzobohatým, za kterého se koncem června 2016 provdala.

Televizní a filmová kariéra

V roce 2013 získala nabídku na první větší televizní roli. V seriálu Gympl s (r)učením omezeným si zahrála Kristýnu, přítelkyni Ondřeje Brzobohatého. Objevila se i ve filmu oscarového režiséra Jiřího Menzela Donšajni. Zároveň dostala nabídku na účinkování v šesté řadě taneční soutěže České televize StarDance. Jejím partnerem se stal profesionální tanečník Jan Onder a nakonec skončili druzí. Vítězkou této řady se stala herečka Anna Polívková s tanečním partnerem Michalem Kurtišem.

Krása pomoci

V roce 2008 založila Taťána Gregor Brzobohatá nadaci na pomoc seniorům. Nadace Krása pomoci se dlouhodobě věnuje důstojnému životu seniorů a také otázkám stárnutí populace a mezigeneračních vztahů.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama