reklama

StarDance 6 (2013)

StarDance je taneční soutěž plná celebrit a profesionálních tanečníků, kterou vysílá Česká televize.

Pravidla soutěže

Do soutěže je vybráno vždy osm známých českých celebrit a osm profesionálních tanečníků, kteří během osmi večerů přímého přenosu předvedou divákům svá nacvičená taneční čísla.

Každý pár je bodově ohodnocen odbornou porotou a kromě prvního večera je vždy na konci vyřazena dvojice, která od diváků dostane nejmenší počet sms.

Šestá řada oblíbeného pořadu

Další řada, v pořadí již šestá, startuje na televizních obrazovkách už v listopadu 2013. Vysílat se bude jako v předešlých letech v sobotu večer a nemění se ani moderátorská dvojice, kterou bude opět Marek Eben a Tereza Kostková.

Slavní soutěžící

Výběr letošních soutěžících je opravdu pestrý. Kromě modelky Taťány Kuchařové, herce a muzikanta Ondřeje Brzobohatého či Pavla Řezníčka se v soutěži objeví i sólistka na violu Jitka Hosprová, správní rada ASC Dukla a bývalý diskař Imrich Bugár, nebo sportovní manažerka a bývalá olympionička Šárka Kašpárková. Na parketu si zatančí také zpěvák Matěj Ruppert a herečka Anna Polívková.

Novinky ve StarDance

Diváci se vedle samotných vystoupení těší také na ukázky z tréninků, které se pouští přímo před samotným výkonem soutěžících. Letos budou příspěvky ozvláštněny setkáním s rodinami soutěžících i ukázkami z jejich běžného života.

Krásné kostýmy, ve kterých celebrity se svými profesionálními protějšky předvedou, co umí, zajišťuje pro tento ročník návrhářka Klára Nademlýnská.

Více o soutěži i samotných účinkujících se dozvíte na oficiálních stránkách pořadu StarDance.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Související články

reklama
reklama
reklama