reklama
 

Hubnutí do plavek je každoročním tématem už od prvních slunečních paprsků, které na nás na jaře vykouknou. Kdo by to neznal. Chceme mít krásnou postavu do plavek, minisukní a šortek.

Ve většině případů je důležité dodržovat správnou životosprávu a zaměřit cvičení na ty partie, které si myslíme, že potřebují zpevnit. Nejčastěji nás zajímá, jak zhubnout boky, jak zpevnit břicho a jaké jsou nejúčinnější cviky na zadek.

Cviky na hubnutí do plavek

Hubnutí je samozřejmě o správném stravování, ale bez cvičení to prostě nejde. Mezi neoblíbené patří hlavně cviky na břicho. Ale bohužel spolu s hýžděmi a stehny jde o nejproblémovější partie.

Podívejte se na videa, která vás povedou krok za krokem k štíhlejší a vypracovanější postavě...

Jak rychle zhubnout břicho? Tyhle cviky fungují!
Nejlepší cviky na zadek: Skoncujte s větším pozadím!
Cviky, které vás dostanou po porodu do formy.

Na cvičení nebuďte samy. Vydejte se do fitness nebo si pořiďte pomocníky, kteří vám pomohou hlídat tepovou frekvenci a usnadní formování postavy.
Tipy na vychytávky na cvičení při hubnutí do plavek si můžete prohlédnout ZDE >>

Nepodceňujte ani cvičení doma. Není nic jednoduššího než vyrazit na Nordic Walking, využít na posilování třeba naplněné pet lahve nebo můžete zkusit cvičit pomocí židle. Všechno je jen o pevné vůli a snaze a do plavek zhubnete raz dva.

Jak zhubnout?

Jak už jsme říkali, nejde to jednoduše, ale když doplníme správné cvičení kvalitní stravou, určitě rozpohybujeme náš metabolismus a přebytečné kilogramy půjdou dolů. Současným hitem je Krabičková dieta, OMG dieta, Proteinová dieta a Dukanova dieta.

Většinou stačí, když budete jíst pravidelně po malých dávkách a dodržovat pitný režim.

Knihy o hubnutí a dietách

Publikací o hubnutí a dietách je opravdu velké množství. Kdo si neví rady, jak se stravovat a jaké cvičení je pro něj vhodné, může vyzkoušet odborné knihy nebo se rovnou sejít s výživovým poradcem a trenérem.

5 knih o hubnutí, které vás budou bavit!
Dukanova dieta. Hubněte jako britská princezna Kate!
Buďte FRESH - hubněte jako v Evropě!

Související články

reklama

Komerční tip

reklama