reklama

Existuje celá řada diet. Ať už jsme vyzkoušeli krabičkovou dietu, keto dietu, dukanovu dietu, sacharidovou dietu, tukožroutské polévky nebo sexuální diety, teď přichází Paul Khann s dietou, která popírá veškerá dosavadní pravidla zdravého stravování. Dieta, kde se snídá hodně pozdě, koupe se ve studené vodě a tělo cpeme bílkovinami? OMG dieta zaručuje rychlé hubnutí a stala se fenoménem v oblasti redukce váhy. Dieta OMG zaručuje zhubnout 9 kilogramů tuku během šesti týdnů.

OMG dieta při prvním prozkoumání vypadá, jako špatný vtip, ale člověk brzy zjistí, že jíst třikrát denně nejspíš opravdu stačí. V přijímané potravě také musí dominovat bílkoviny a na druhou stranu vynechat některé ovoce, které zpomaluje spalování tuků.

Hubnout s kávou

Autorem diety je Paul Khanna, který o svém zvláštním způsobu redukce váhy napsal i knihu. OMG dieta má svá důležitá pravidla. Jedním z nich je studená koupel hned ráno. Nastartujete krevní systém a bojujete zároveň proti celulitidě. Po koupeli dodejte tělu energii v podobě šálku dobré kávy, která nastartuje metabolismus. Káva také posiluje nervový systém a když ji vypijeme nalačno začneme rychleji spalovat.

Kofein zvyšuje průtok krve a spaluje tuky. Podle odborníků kofein působí i proti bolesti a tak při běhání tolik nepocítíte bolest svalů. Uběhnete více kilogramů a spálíte více tuku.

Pozor při dietě na ovoce

OMG dieta povoluje přes den sníst jen 120 g sacharidů. Dokonce to znamená omezit konzumaci brokolice, která je přeplněná cukry a lze ji srovnat s coca colou. Tento fakt potvrdili i vědci, kteří tvrdí, že se snáz hubne, když se jí stejné množství bílkovin, jako sacharidů.

Milovníkům džusů a ovocných šťáv neuděláme radost. OMG dieta tvrdí, že ovoce obsahuje vlákniny, živiny a fruktózu, která díky obsahu leptinu dodává chuť k jídlu. Ovocné šťávy dokážeme vypít hodně a nekontrolujeme pak kalorie a cukry.

3 jídla za den

Nejdůležitějším jídlem je určitě snídaně. OMG dieta říká opak. Jde o jídlo, bez kterého se snadno obejdeme. Nejlepší je cvičit s prázdným žaludkem. Vědci i s tímto faktem souhlasí, jen u obézních lidí a lidí s diabetem by mohlo dojít ke komplikaci a je to nutné prokonzultovat s lékařem.

Podle Paula Khanna bychom měli vynechat i svačiny. Dopřát si brzy oběd, odpolední jídlo a podvečerní jídlo. Argumentem autora OMG diety je, že při svačinách nejčastěji hřešíme. Proto tři kvalitní jídla plná bílkovin a s nízkým obsahem tuku našemu tělu dodají dostatek energie na celý den.

Související články

reklama
reklama
reklama