reklama

Plavky

Ať už se chystáme na dovolenou k moři, zájezd, wellness víkend nebo na hory, téměř vždy si s sebou přibalíme plavky. Možnost koupání v bazénech nebo v moři bývá většinou zaručená. Plavková sezóna už pomalu začíná koncem února. Pro ženy, které si hlídají trendy v módě, je začátek března pokyn k tomu, aby se poohlížely po modelu plavek pro letošní rok. Jaký je trend pro seónu 2012? Dvoudílné, jednodílné, bikiny nebo tankiny?

Plavky je dobré kupovat v obchodech, ale i nákup přes internet má spoustu výhod. Výběr plavek je velmi důležitý, ale nesmíme zapomenout na pár detailu, je třeba vhodně zvolit žabky, které nám barevně budou ladit s plavkami. Opravdovým guru na styl a barevnost je výrobce Colin Stuart by Victoria´s Secret. Vybírat můžeme z klasické černé nebo bílé. Pro Módu 2012 je v kurzu barva hněda, fialová a odstíny zlaté, stříbrné, tygrované nebo květované.

Jednodílné plavky

Jde o praktický, pohodlný a sexy model. Jednodílné plavky jsou pro ženy, které se v bikinách necítí dobře nebo potřebují zakrýt drobné nedostatky postavy. Jsou ideální do aquaparku, kde nemáte čas kontrolovat, zda není podprska v oblasti pasu.

Jednodílné plavky se hodí pro všechny typy postav a věkové kategorie. Dokonce i štíhlé ženy v nich vypadají velmi sexy. Nemusíme se bát metalických barev a zvířecích vzorů. Pro rok 2012 jsou v módě různé spony, pásky a třpytky.

Plavky se svislými pruhy pomohou plnoštíhlejší postavě. Pevná látka spolehlivě zakrývá tukové polštářky, které ve dvoudílných prostě neschováme. Mezi produkty, které firmy nabízí, najdeme i plavky s výztuží poprsí nebo dokonce s push-up efektem.

Dvoudílné plavky

Díky obrovskému množství střihů si dvoudílné plavky mohou dovolit i majitelky s nedokonalými křivkami. Svůj typ si vybere každá žena. Při výběru musíme brát ohled na naše přednosti a nedostatky. Nejoblíbenější jsou klasické bikiny. Podprsenky mají klasická ramínka, nebo možnost úplného odepnutí, zavazování vzadu za krkem nebo netradiční asymetrické řešení s jedním ramínkem.

Oblíbené kalhotky jsou s vysokým výkrojem na bocích. Pro lepší opálení pak poslouží tanga nebo kalhotky G string. S nedostatky si poradí šortkové kalhotky.

Trendy modelem jsou plavky - tankiny, s topem míso podprsenky. Díky pevnému materiálu plavky krásně zakrývají bříško. Jde o elegantní volbu pro těhotné ženy.

Některé odvážné ženy si pořizují mikrokiny, které zakrývají skutečně pouze ty nejchoulostivější tělesné partie a na veřejné koupaliště se moc nehodí.

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama