reklama

Česko vaří s Pohlreichem živě

Přáli byste si zažít kuchařský kurz vaření pod vedením Zdeňka Pohlreicha? Není to nemožné.

Prima Family připravila pořad Česko vaří s Pohlreichem živě, v rámci kterého dostanou diváci možnost vařit se Zdeňkem Pohlreichem, a to z pohodlí svého domova.

Recepty:
Houbové ragú, vepřové kotlety a trhanec podle Pohlreicha

Hráškový krém, kuřecí játra a zapečené pomeranče podle Pohlreicha

Plněná rajčata, hovězí tagliatu a žloutkový krém podle Pohlreicha

Salát s avokádem, hovězí roštěnec a sorbet se šumivým vínem podle Pohlreicha

Další recepty najdete přímo pod tímto článkem.

Televize Prima nabízí divákům zábavnou kuchařskou live show, ve které Zdeněk Pohlreich v průběhu 60 minut připraví jednoduché tříchodové menu. Vařit se bude vždy z dostupných surovin. Pohlreich se tak bude snažit předvést, že i zdánlivě obyčejné jídlo lze povýšit na na neodolatelnou delikatesu.

Zdeněk Pohlreich nebude vařit sám

Do každého dílu si Pohlreich pozve hvězdné hosty, kteří mu s přípravou jídla pomohou. "Šéf" se navíc během vysílání spojí přes Internet se dvěma vybranými diváky, kterým bude po celou dobu radit a sledovat, jak si vedou. Ingredience pro přípravu pokrmu budou zveřejněny na webových stránkách pořadu vždy týden dopředu.

Náš tip: Podívejte se, jak Zdeněk Polreich připravoval telecí maso, roastbeef a dušené hovězí v pořadu Vařte jako šéf

Historie kuchařské show

Pořad Česko vaří s Pohlreichem živě vychází z populární britské kuchařské show s názvem Cookalong Live, kterou v Británii proslavil jeden z nejlepších kuchařů světa Gordon Ramsay.

Původně byl pořad koncipován jen jako jeden díl, později si však získal takovou popularitu, že vznikla celá série a také dva vánoční speciály.

Doporučujeme: Příprava lehkých salátů v podání Zdeňka Pohlreicha v pořadu Vařte jako šéf

Archiv pořadu Česko vaří s Pohlreichem živě

TV Prima vysílá pořad od soboty 19. října 2013. Jednotlivé díly budou následně ke zhlédnutí také online na webových stránkách Prima Play.

Pořady Zdeňka Pohlreicha

Kuchařem se Pohlreich podle svých slov vyučil proti své vůli, v prvním ročníku ho údajně vaření vůbec nebavilo, teprve postupně přicházel tomuto řemeslu na chuť. Po návratu z emigrace v Holandsku a Austrálii pracoval v několika vyhlášených pražských podnicích, později vybudoval vlastní restaurace Café Imperial a Divinis.

Během několika posledních let se z něj stala kuchařská a televizní hvězda, která dokáže ovlivňovat veřejné mínění v oblasti gastronomie.

Pořady se Zdeňkem Pohlreichem na TV Prima:

Vařte jako šéf!
Ano, šéfe!
Na nože!
Šéf na grilu!

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama