reklama

Ano, šéfe!

Pořad Ano, šéfe! můžete sledovat na Prima TV. V sezóně 2012 se na Prima family objevila už třetí řada divácky úspěšného pořadu Ano, šéfe! Pořad objíždí restaurace a hospody po celé České republice a snaží se je dostat z finanční krize, poradit jim s jídelníčkem a naučit je vést podnik, kde je nejdůležitější dobré jídlo.

Moderátorem a průvodcem v soutěži je Zdeněk Pohlreich. Postrach české gastronomie se vyučil kuchařem proti své vůli. Před revolucí požádal s manželkou o azyl v Holandsku, kde se naučil kouzlům gastronomie a podnikání. Jeho kroky vedly do Austrálie a po návratu do České republiky si Zdeněk prošel hotelovými restauracemi až do teď, kdy je majitelem několika vyhlášených podniků. Zdeňka Pohlreicha můžete sledovat v pořadu Ano, šéfe! nebo v grilovací show Šéf na grilu.

S pořadem Ano, šéfe! Projel Zdeněk Pohlreich desítky českých restaurací, hospod a hotelů. Během svého pobytu se snaží zjistit, co je v podniku špatně a ukázat, jak by se to mělo dělat. Podniky prochází zátěžovým testem, kdy se do restaurace nahrne hromada zákazníků. Poté si Zdeněk s majitelem projde změny, ukáže pár receptů a zmizí. Za nějaký čas se do podniků vrací, aby zjistil, k jak velkým změnám došlo. Za dostatečné změny k lepšímu získává podnik nálepku Zdeňka Pohlreicha, na které je buď jedna, dvě nebo tři hvězdičky.

V roce 2012 můžete pořad Ano, šéfe sledovat na Prima family vždy v pondělí ve 21:30.

Podívejte se i na další TV pořady Zdeňka Pohlreicha:

Na nože!
Vařte jako šéf!
Šéf na grilu!
Česko vaří s Pohlreichem živě

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama