reklama

Vařte jako šéf!

Televize Prima spouští nový pořad o vaření. Vařte jako šéf! bude školou vaření Zdeňka Pohlreicha. Pokud vás zajímají základy řemesla, kvalitní suroviny a správná technika vaření, pak vás jistě inspiruje praktickými radami.

Zdeněk Pohlreich se snaží pozvednout českou gastronomii. Dalším tahem jsou premiérové díly pořadu Vařte jako šéf!, které můžete sledovat od 23. května každý čtvrtek ve 21:30 na Prima family.

Několik let napravoval české hospody v televizním hitu Ano, šéfe! a naučil diváky správně grilovat v pořadu Šéf na grilu. Podle něho ale musíte nejprve zvládnout základní řemeslné znalosti. Zábavná kulinářská show Vařte jako šéf! je plná praktických rad, které pozvednou vaše kuchařské schopnosti.

Dostanete tipy na suroviny, techniku i recepty. Čeká vás šest dílů, které se zaměří na:

vejce
polévky
omáčky
úpravu masa
grilování
saláty a moderní lehkou kuchyni

Své znalosti bude předávat nejen divákům, ale také třem mladým učňům, Jakubovi Zimovi, Tereze Pantůčkové, Jakubovi Laštuvkovi.

Zdeněk Pohlreich

Nejrespektovanější český šéfkuchař a gastronom nasbíral zkušenosti v zahraničí. Stal se šéfkuchařem v Nizozemsku a poté v Austrálii. Po návratu do České republiky vede několik předních restaurací. Je šéfkuchařem Café Imperial a vlastní restauraci Divins. Nebere si servítky a nazývá věci pravými jmény.

Jakub Laštuvka

Pětatřicetiletý mladý otec se vyučil v oboru kuchař-číšník. Má za sebou desetiletou praxi v zahraničí. Ze Zdeňka má respekt.

Tereza Pantůčková

Petadvacetiletá Tereza má k povolání kuchařky daleko. Stala se inženýrkou geoinformatiky, ale její skutečnou vášní je vaření, které miluje. Všechno co řekne Zdeněk, si pečlivě zapíše.

Jakub Zima

Dvacetiletý Jakub se nedávno vyučil kuchařem. Chtěl se jin stát od dětství. Za vzor si nese svého otce, který je řezníkem. Od 12 let se snaží sám vařit. Uvidíme, zda se mu Zdeněk stane další inspirací do vaření.

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama