reklama

Šéf na grilu

Zdeněk Pohlreich už se předvedl ve dvou úspěšných pořadech TV Prima Na nože! a v pořadu Ano, šéfe! Dalším dobrým počinem Prima family byl pořad o grilovaní, Šéf na grilu, který v sezóně 2011 trhl divácký rekord. I v roce 2012 se Tv Prima rozhodla tento úspěšný grilovací pořad zařadit a diváci tak mohou sledovat Šéf na grilu II.

Díky oblíbenosti mohl pořad vydat knížku Šéf na grilu recepty, kde najdete návody na všechna báječná jídla, která Zdeněk Pohlreich připravuje pro diváky grilu.

V novém pořadu Šéf na grilu Zdeněk Pohlreich provádí s humorem a v klidu všemi úskalími grilování. Dozvíte se, co je při grilování důležité, jak si dát pozor na maso a jak porozumnět ingrediencím. Během několika dílů pozve na své ugrilované dobroty zajímavé hosty a v každém z nich se dozvíme něco o porcování a zpracování jednotlivých druhů mas, která se hodí na grily.

V jednotlivém dílu nám celkem předvádí tři recepty, kdy většinou alespoň jeden z nich je na nějaký kvalitní a lahodný hamburger. Nechte si poradit, jak na pořádný hovězí steak. Pořad Šéf na grilu si získává své fanoušky.

Zdeněk Pohlreich

Pro Zdeňka je grilování přímo rájem v kuchařském umění. Lidé po celém světě rádi grilují, protože je to příjemná zábava a způsob jak trávit čas s kamarády. Zdeněk Pohlreich nasbíral zkušenosti v Austrálii a dokáže nás odnaučit grilovacích zlozvyků.

" Když přijedu někam na grilovačku, většinou je to dost podobný - křidýlka, kuřecí stehna a prsa, klobásy, krkovička, na všem nějaký kupovaný marinády, kvalitní maso aby člověk pohledal, ve výsledku jsou všichni přežraný klobás a na dobrý steak vůbec nedojde. Ale není nutné mít deset špatných chodů pro každého - dělejte jednou steaky, podruhé ryby, pak drůbež...raději méně, ale kvalitní dobroty."

Stejně tak připravil Zdeněk kvalitní a praktickou grilovací kuchařku a televizní grilovací lekce pořadu Šéf na grilu. Snaží se český národ přesvědčit, že jde o vaření jako každé jiné. Je třeba kvalitní suroviny, disciplínu, um a pár důležitých zásad z receptu.

Podívejte se i na další TV pořady Zdeňka Pohlreicha:

Ano, šéfe!
Na nože!
Vařte jako šéf!
Česko vaří s Pohlreichem živě

Související články

reklama
reklama
reklama
reklama