reklama

Krásná postava za pár vteřin? Je to možné

Mějte krásnou figuru do plesových šatů. Pomůže speciální spodní prádlo

Foto: Isifa/Thinkstock

Ne každou ženu obdařila příroda dokonale vytvarovanou postavou jako z časopisu. Pro všechny ženy, které chtějí být krásné na slavnostní události jako je ples nebo svatba, chtějí se cítit v šatech dobře a nemuset se stále hlídat v zrcadle, je tu stahovací prádlo. Pomocník, díky němuž si budete moci ples užít naplno bez myšlenek na přetékající faldíky či viditelnou celulitidu.

Stahovací prádlo je většinou tělové barvy a beze švů, aby nebylo pod šaty vidět. K dostání jsou v obchodech stahovací kalhotky, stahovací body, tuby, punčocháče a další. Prádlo se hodí pod úzké i vzdušné šaty. Nechybí ani protiskluzové proužky na lemu prádla, které zaručí, že vám během večera a tance nesklouzne.

Způsobů jak bojovat s celulitidou je řada, stejně jako vychytávek výrobců. Proto lze mezi stahovacím prádlem najít už i prádlo obohacené o anticelulitidní účinky, které pomáhají vedle okamžitého vytvarování postavy i odbourávat projevy celulitidy. To, že se prádlo vyrábí v Brazílii zaručuje, že se v něm nebudete potit.

Stahovací prádlo mohou nosit i ženy po porodu, sortiment nabízí dokonce i stahovací prádlo pro muže.

Dítě roku 68 a brutalistní klenot. Mohutnost InterContinentalu zjemňuje nádvoří | Video: TV Architect
reklama
reklama
reklama