reklama

Plesové šaty pro plnoštíhlé? V půjčovnách

Ženy a dívky s konfekční velikostí větší než třicet osm se nemusí bát, že neseženou večerní róbu na ples. V půjčovnách jsou běžně k dostání plesové šaty pro plnoštíhlé

Foto: Isifa/Thinkstock

Ženy, které nemají ideální konfekci mohou vypadat na plese dokonale. Mnoho obchodů a půjčoven si uvědomilo, že základem dobré nabídky jsou plesové šaty pro plnoštíhlé.

Ideální střih pro plnoštíhlé je empírový. Řasení nebo pásek v oblasti pod prsy schová nedostatky v oblasti břicha a zadečku. Další vhodnou variantou plesových šatů pro plnoštíhlé jsou korzetové typy. Jde o velmi milosrdný způsob jak potlačit partie, které nechceme vystavovat na odiv a vyzvednou ty, které budou pozornost upoutávat.

Jedním z internetových obchodů, který nabízí větší velikosti šatů je www.bonprix.cz. Vybrat si můžeme z mnoha střihů a barev. Cenově jsou k dostání od šesti set korun do patnácti set korun. Pokud plesové šaty nebudou sedět, je možné zboží vrátit do čtrnácti dnů bez udání důvodu.

Www.Aukro.cz je jedním z mnoha webů, kde seženeme opravdu luxusní večerní róby. Ceny se pohybují od tisícikoruny až do čtyř tisíc podle zdobení a materiálu. Www.Minibazar.cz šaty nejen prodává, ale i půjčuje. Róby jsou uzpůsobené střihem plnoštíhlejší postavě. Cena za prodej je kolem tří až pěti tisíc korun, ale je možné provádět mnohé úpravy. Majitelka může zrušit vlečku nebo si zvolit způsob zapínání.

Webový portál www.herndorff.cz nabízí společenské a plesové šaty pro plnoštíhlé až ve velikostech šest xl. V nabídce je více než třicet kusů, které si mohou ženy s větší konfekční velikostí dovolit. Jde o jednoduché střihy a zdobené sukně. Použité materiály jsou lehké a splývavé.

Společenské šaty do velikosti padesát čtyři je možné zapůjčit zhruba za patnáct set korun na www.caxa.cz. V salónu si můžete k šatům přidat i veškeré doplňky, boty a kabelky, které budou třeba k tomu, aby žena na plese všechny oslnila.

 

 

Bittnerová: Vložky zdarma? Pro spoustu žen je menstruace stigma, muži diskuzi hrotí | Video: Emma Smetana
reklama
reklama
reklama