reklama

Pořiďte si drahý kámen podle svého životního čísla: Dodá vám energii a ochrání vás

Životní číslo 6

Lidé s životním číslem 6, případně ti, u nichž šestky dominují v datu narození, jsou citliví jedinci a bezkonkurenční romantici. Obvykle bývají přitažliví, přestože v pozdějším věku mohou mít problémy s nadváhou. Vynikají estetickým cítěním a uměleckými sklony, jsou veselí a empatičtí. Stinnou stránkou bývá jejich naivita a touha po dokonalém partnerovi, nadměrná až nesplnitelná očekávání a sklon k závislostem. Z osobního selhání často viní druhé, jsou emocionálně nevyrovnaní a žárliví.

Vhodnými kameny jsou:

Achát

Tento kámen dodává svému nositeli citovou rovnováhu a sebedůvěru. Podporuje sebepoznání, obrací pozornost na vnitřní nesoulad a pomáhá při jeho řešení. Posiluje soustředění a zvyšuje odvahu být upřímný sám k sobě. Pomáhá překonávat citová zklamání, která majitelé životní šestky častokrát zažívají, navozuje pocit bezpečí a vnitřního klidu. Podporuje lásku a nové hledání spřízněné duše.

Růženín

Jde o univerzální léčivý kámen, který dodává životní energii a víru v naplnění. Odbourává strach a pocity viny, učí odpouštět sobě i ostatním. Je symbolem lásky a šťastného partnerství, pomáhá projevit skutečné city. Uvolňuje a navrací víru v lásku v době zklamání a pocitu bezvýchodnosti, učí sebelásce a pochopení sebe sama.

(na obrázku je růženín)

Další zajímavé články

reklama
reklama
reklama